Fotbal

Co dělá už bývalý fotbalista Sparty Martin Hašek? Jeho otec promluvil!

Co dělá už bývalý fotbalista Sparty Martin Hašek? Jeho otec promluvil!
Zdroj: Profimedia

Už měsíc se o něm nemluvilo. O fotbalistovi Martinu Haškovi se nenapsala ani čárka. Tomu pomáhá i fakt, že záložník nemá účty na sociálních sítích. Teď však jeho otec Martin prolomil mlčení a řekl, co jeho syn dělá.

Naposledy se v souvislosti s Haškem mluvilo o tom, že ho čeká rozhodčí řízení se Spartou. Letenský klub po hráči požaduje 55 milionů korun.
 


Ale nikde se neinformovalo o tom, co vlastně dělá samotný hráč? To v pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport prozradil až jeho otec. „Bydlí u nás. V podstatě se vidíme každý den. Je bez angažmá. Čeká na to, až se někde dohodne. Zároveň se individuálně připravuje na to, až se někde dohodne, aby byl nachystaný,“ prozradil trenér Hašek, který je paradoxně také bez angažmá.
 

Související obsahJeho syn ale pilně trénuje, aby přesvědčil nový tým. „Dělá speciální cvičení na správné držení těla, aby měl rovná záda. Každý den cvičí s gumičkami a můžu říct, že za tu dobu (několik týdnů) už je to opravdu vidět,“ dodal jeho otec.
 

Související obsah


 

Před několika týdny se také spekulovalo o zájmu Besiktase Istanbul, ale vzhledem k současné situaci týmy hodně váhají s angažováním, pro ně, neznámých fotbalistů. Kluby totiž často nevědí, v jaké podobě se rozjede příští ročník té dané soutěže. Navíc jde také o to, zda se daný klub kvalifikuje do evropských pohárů.

Související obsah

Kauza Hašek se táhne od konce ledna, kdy s týmem neodletěl na herní soustředění do Španělska. Hráč chtěl odejít do zahraničí. To se mu málem povedlo, blízko měl do izraelského týmu Maccabi Haifa. Přestup na poslední chvíli nevyšel.
 

Sparta tak hráče přeřadila do béčka, za které však Hašek ani jednou nenastoupil. Pak hráč podal jednostrannou výpověď a stal se z něj volný hráč.

Související obsah

Klub se ale brání, protože je podle nich výpověď nepřípustná. Na hráče podal žalobu a spor tak bude řešit rozhodčí řízení. Termín zasedání ale nebyl uveden. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.