Hokej

Je Dominika ta pravá? Kdo je nová dívka po boku Jaromíra Jágra?

Je Dominika ta pravá? Kdo je nová dívka po boku Jaromíra Jágra?
Zdroj: Profimedia

Kdo je nová dívka Jaromíra Jágra a má tenhle vztah šanci na úspěch? To jsou otázky, které si dávají nejen hokejoví fanoušci. Ikona s číslem 68 strávila několik dnů a nocí ve Špindlerově Mlýně se sympatickou tmavovláskou Dominikou Branišovou.

Možná to nepřekvapí, možná to některé zklame, ale Jaromír Jágr si opět vybral dívku s minulostí modelky. Koneckonců proč by to bylo špatně. Jágr je chlap, který je stále atraktivní a líbí se i mladším ženám.


Tahle modelka je navíc velmi úspěšnou ženou a díky své šikovnosti vydělává i krásné peníze, a tak rozhodně nemusí být na Jaromírových financích a konexích závislá.


Dominice je 25 let a kromě české modelingové agentury Bohemia Models má své portfolio vytvořené i na italských a francouzských webech. Například v Itálii jí zastupuje agentura 2mmodels.

Související obsahI tak ale Dominiku zřejmě provalení jejího vztahu s Jaromírem poněkud zaskočilo a během jediného dne smazala všechny své profily na sociálních sítích. Zůstal možná jediný. A to ruská "facebooková seznamka“ VK – V kontaktě.Podle obrázků ze Špindlerova Mlýnu to mezi Jaromírem a Dominikou jiskřilo a jistě si mnozí přejí, aby tenhle vztah vydržel co nejdéle a nebyl jen románkem začínajícího léta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události