UFC

Boxer Fury bude bojovat pod záštitou UFC. Možná se přidá i rival Joshua

Boxer Fury bude bojovat pod záštitou UFC. Možná se přidá i rival Joshua
Tyson Fury a Anthony Joshua bude ve hře UFC 4 | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Dva boxerští rivalové si to možná již brzy rozdají v kleci pod záštitou UFC. Nepůjde však o skutečný boj, nýbrž o videohru. Zahraniční zdroj prozradil, že šampion WBC Tyson Fury doplní MMA zápasníky v chystané hře UFC 4 a padlo i jméno Anthonyho Joshuy.

Nejprestižnější MMA organizace světa plánuje na galavečeru UFC 251, kde se mimo jiné představí i Jiří Procházka, odtajnit čtvrtý díl série pro herní konzole. Sportovní redaktor Brian Mazique, který se podílel na předchozím dílu, prozradil účást neporáženého boxera.

 

„Ze zdrojů, které jsou se hrou blízce spojeny, můžu říct, že Tyson Fury bude hratelnou postavou v EA UFC 4,“ řekl Mazique v rozhovoru pro Fight Guys.

Související obsahNebude to poprvé, co se boxer objeví v MMA hře. V minulých dílech hráči mohli ovládat legendu Mikea Tysona. Nicméně čtvrtý díl by mohl doplnit ještě jeden boxer. Kromě Furyho se objevily zprávy o účasti jeho rivala Anthonyho Joshuy.
 

„Není to jisté jako postava Tysona Furyho, ale také jsem se dozvěděl, že by ve hře měl být i Anthony Joshua,“ pokračoval Mazique. Oba boxeři by se hráčům měli odemknout jako bonus, za dokončení určité části hry.

Související obsah

Boxerské šampiony však čeká společný duel i mimo svět esportu. Nedávno souhlasili s dlouho očekávaným zápasem, ve kterém se rozhodne o absolutním králi těžké váhy. Fury by měl do souboje jít s pásem WBC a Joshua s tituly WBA, WBO, IBF a IBO.


Dalším z velkých témat kolem čtvrtého dílu je, který zápasník se stane jeho tváří. Ikona poslední hry z roku 2018 nebyl nikdo jiný, než Conor McGregor.


Návrh pro čtvrtý díl sdílel například manažer neporaženého šampiona Chabiba Nurmagomedova. A samozřejmě nějvětší jméno jeho stáje je podle něj nejvhodnějším kandidátem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události