UFC

Nechá se zuřivý Mike zavřít do klece? Jones slibuje, že by mu nic nezlomil

Nechá se zuřivý Mike zavřít do klece? Jones slibuje, že by mu nic nezlomil
Mike Tyson a Jon Jones Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Po vzoru zápasu Conor McGregor vs. Floyd Mayweather, který oběma aktérům vydělal balík, se na scéně bojových sportů objevil další náznak epického střetnutí box vs. MMA. Legendarní boxer Mike Tyson hodil rukavici UFC šampionovi Jonu Jonesovi a ten se šance na životní výdělek chytil.

 „UFC zápasník nikdy nebude bohatší než prvotřídní boxer. Aby McGregor vydělal 100 milionů dolarů, musel boxovat s Floydem,“ řekl Mike Tyson. Během online rozhovoru, když komentoval rozdíly výplat mezi boxery a MMA fightery.

„Jone Jonesi jestli chceš vydělat super peníze, bojuj se mnou,“ vzkázal Tyson UFC šampionovi, který se v posledních týdnech s organizací rozkmotřil, kvůli jeho finančnímu ohodnocení.

Související obsahJenže Jones (26-1-1NC), který dokonce kvůli neshodám naznačil uvolnění titulu polotěžké váhy, se hozené rukavice chytil. S boxerskou legendou by klidně zápasil, ale má jednu podmínku.


„Tysone zaboxuju si s tebou, pokud mi slíbíš i skutečný zápas v kleci. Protože tě respektuju, tak slibuju, že ti nic nezlomím,“
napsal Jones k příspěvku, kterým reagoval na Tysonovu výzvu.

Zdroj: Profimedia


Brzy 54letý Mike Tyson (50-6-2NC) se nedávno vrátil k tréninku, aby se připravil na plánované charitativní zápasy. Kdo, bude jeho soupeřem zatím není známo, ale objevila se možnost třetího zápasu s rivalem Evanderem Holyfieldem (44-10-2-1NC), kterému v roce 1997 ukousl ucho.
 

Podívejte se, jaké údery rozdává Mike Tyson v 53 letech:Tyson ukončil profesionální kariéru v roce 2005. A přestože na stará kolena stále dokáže rozdávat tvrdé údery a drží se v úctyhodné kondici, šance, že by se zuřivý Mike nechal zavřít do klece jsou mizivé.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události