Fotbal

Sešívané oslavy. Peklo před Edenem, Stanciu vyslal vzkaz rivalovi z Letné!

Potřetí za poslední čtyři roky se na trůn nejvyšší tuzemské soutěže vyšplhala pražská Slavia. I přes veškerá omezení byly oslavy zaslouženého titulu velké, párty proběhla přímo před Edenem.

Fotbalisté z Vršovic na svém stadionu porazili Plzeň 1:0, a zajistili si tím jistotu mistrovského titulu. V následujících třech duelech tak budou mít zápasovou "havaj". 

I proto si sešívaní na svém stadionu mohli dovolit oslavy. Zápas sledovalo několik tisíc fandů přímo na tribunách, další hromada fanoušků se tísnila před Edenem před velkoplošnou obrazovkou. A právě tam po oslavách na hřišti zamířili i hráči.

Související obsah

Fotbalisté dorazili v dobré náladě, zhruba ve třičtvrtě na jedenáct. Již v útrobách stadionu teklo šampaňské proudem a přímo před arénou vzniklo nefalšované peklo plné efektivní pyrotechniky. 

Fanoušci před Edenem spustili i ohňostroj:

Nechybělo ani házení triček do davu, vítězné doutníčky a na improvizovaném pódiu před Sinobo Stadium se objevil i sešívaný boss Jaroslav Tvrdík, který si po zápase také evidentně oddechl.

Hráči byli v euforii a zpívali společně s fanoušky chorály. Jeden z největších tahounů Slavie Nico Stanciu, který při skandování chorálu: "Nico Stanciu, Nico Stanciu, smrt Spartě!" vzal ochotně mikrofon do ruky a všem na Letné ukázal, kam teď patří jeho srdce a příznivce rivala znovu pořádně namíchl.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Nico u to m v hlav srovnan!

Pspvek sdlen Slavisticke zpravy (@slavistickez),

Fanoušci s týmem slavili zhruba půl hodiny a k Vladimíru Coufalovi dokonce přiletěla podprsenka. Hráči se po intenzivních oslavách vrátili do útrob stadionu, delší oslavy nepovolují stále platné restrikce.

Související obsah

Oslav se zúčastnil i Josef Hušbauer, který po podzimu přestoupil do Drážďan, skandovalo se pochopitelně i jméno Tomáše Součka a exkapitána Milana Škody, kteří ze zahraničního angažmá nemohli do Prahy dorazit.

Slavilo se samozřejmě již přímo na stadionu v Edenu, kam se dostalo pár tisíc diváků:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události