Fotbal

Skandál na stadionu Leedsu! Mezi fanoušky se objevil Usáma bin Ládin

Skandál na stadionu Leedsu! Mezi fanoušky se objevil Usáma bin Ládin
Zdroj: Profimedia

Fanoušci mají v dnešní době přístup na fotbal velmi omezený, proto se v hledištích často objevují kartonové figuríny s fotkami fanoušků. Anglický Leeds si to nepohlídal a mezi diváky se mu vloudil i světoznámý terorista Usáma bin Ládin.

V době pokoronavirové mají fanoušci přístup na fotbal ve většině zemí značně omezený, či dokonce úplně zakázaný. Kluby to řeší různými způsoby, přidáváním nahraných ruchů do reproduktorů, živým vysíláním fanoušků přenášených na obrazovky na stadionu, nebo plastovými či kartonovými siluetami na sedačkách.


K tomu přistoupili třeba i na Slavii, kde svou fotku mohli za určitý poplatek v hledišti mít fandové, kteří se nedostali na stadion. Ke stejné náhradě fanoušků se rozhodl i anglický druholigový Leeds.


Druhý tým druhé nejvyšší anglické soutěže zveřejnil video s neživými fandy a veřejnost odhalila, že na jedné z figurín není fotka fanouška, ale saudskoarabského teroristy Usámy bin Ládina.Klub samozřejmě figurínu ihned stáhnul a pro jistotu zkontroloval i všechny ostatní, zda se v obecenstvu nevyskytuje ještě nějaká jiná nežádoucí osoba.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události