UFC

Sponzor se od Vémolova výroku distancuje! Terminátor zůstává klidný

Sponzor se od Vémolova výroku distancuje! Terminátor zůstává klidný
Karlos "Terminátor" Vémola | Zdroj: Profimedia

Jedna věta, kterou Vémola pronesl na konto syna v zábavné talk-show, dala vzniknout kauze, za kterou je MMA zápasník mnohými lynčován. K výroku se vyjádřil jeho dlouholetý sponzor, který jej odmítá. Zápasník však zůstává klidný a negativního dopadu na jeho kariéru se nebojí. Doufá, že lidé pochopí, že slova myslel v legraci.

„Nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím. Jinak si dělej, co chceš,“ řekl Vémola v zábavné talk-show Honzy Dědka na adresu svého devítiletého syna.

 

Krátce po vysílání oné talk-show se k výroku vyjádřil Karlosův dlouholetý sponzor, výrobce výživových doplňků pro sportovce, Nutrend.
 

„Karlose velmi ctíme v rámci sportu, obdivujeme vše, co dokázal a jsme hrdí na to, že na jeho úspěchu máme i my svou zásluhu. Zásadně však odmítáme jeho výroky týkající se homosexuality a považujeme je za velmi nešťastné a hloupé."

Zobrazit pspvek na Instagramu

@nutrendbodybuilding

Pspvek sdlen Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

"Ve společnosti Nutrend jsme vždy plně respektovali všechny lidi bez ohledu na jejich orientaci, politickou a náboženskou příslušnost či barvu pleti,“ zaznělo v prohlášení Karlosova sponzora, které zveřejnil server mam.cz
 

Vémola svůj výrok vysvětlil pro televizi Nova. Podle něj každý rozumný člověk pochopí, jak svá slova myslel a ztráty sponzora se neobává.
 

„Já si myslím, že určitě ne. Každý normální člověk pochopí, že jsem si dělal srandu,“ odpověděl Vémola na otázku, zda jeho výrok může ovlivnit jeho kariéru a spolupráci se sponzory.

Související obsah

Dále také upozornil, že výrok byl vytržený z kontextu. Během talk-show svá slova uvedl na pravou míru, ale vysvětlení se již do vysílacího času nevešlo.
 

„Já nejsem rasista a rozhodně mi nevadí ani homosexuálové. Čím víc jich je, tím víc zbyde žen pro mě. Tohle jsem tam říkal a že to tam nedali, za to já už nemůžu,“ řekl pro televizi Nova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události