MMA

Slova o synovi? Vytrhli je z kontextu, není se za co omlouvat, říká Vémola

Karlos Vémola přitáhl svým výrokem v zábavné talk-show nevídanou pozornost. Během rozhovoru řekl, že by homosexualitu ze svého syna vymlátil a ačkoli svůj výrok myslel jako žert, vlna reakcí na sebe nenechala dlouho čekat. Vémola celý incident vysvětlil pro televizi Nova.

„Nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím. Jinak si dělej, co chceš,“ řekl Vémola na konto svého devítiletého syna v rozhovoru s Honzou Dědkem. Za svůj výrok teď zápasník čelí kritice, přitom šlo jen o nevinnou legraci
„Já si myslím, že lidi jsou úplný hovada a nerozumí srandě. Bylo to prostříhané a vytržené z kontextu. Byl to samozřejmě žert a jestli si lidi myslí, že kluka mlátím, tak jsou blázni,“
vysvětlil Terminátor.

Související obsah

Vémola má z předchozího vztahu dvanáctiletou dceru Sky a devítiletého syna Karlose Juniora, o kterém v talk-show mluvil.  Svá slova však prý nemyslel vážně, a naopak by pro prvorozeného syna udělal první i poslední.

 

„Já svého kluka miluju nejvíc na světe. Prvorozený syn je pro každého chlapa úplně to nejvíc, co může být. Já měl přísnou výchovu a byl jsem od rodičů bitý, ale na mého kluka jsem v životě nešáhl“ pokračoval první Čech v UFC.

Související obsah

Jeho výrok prý vyzněl negativně, protože je vytržený z kontextu a za to už MMA zápasník nemůže. Nemá problém s homosexuály ani s jinou rasou.
 

„Já nejsem rasista a rozhodně mi nevadí ani homosexuálové. Čím víc jich je, tím víc zbyde žen pro mě. Tohle jsem tam říkal a že to tam nedali, za to já už nemůžu,“ pokračoval první Čech v UFC.

Zdroj: Profimedia


Každopádně populární Terminátor více žen nepotřebuje, neboť partnerku již má. Dokonce s Lelou Ceterovou přivedli na začátku roku 2020 na svět dceru Lili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události