UFC

Poirier si za vítězství odnese 10 milionů. Jeho soupeř téměř třetinu

Další UFC galavečer je dobojován, a kromě výsledků jsou známy i výplatní pásky všech účastníků. Největší balík si podle serveru sportekz odnese vítěz zápasu večera Dustin Poirier, který za pětikolovou bitvu obdrží téměř 10 milionů korun. Milionářkou se také stala teprve dvacetiletá Kay Hansenová, která si za UFC debut vysloužila bonus za výkon večera.

V hlavním zápase posledního UFC galavečeru předtím, než se organizace na měsíc přesune na Zápasnický ostrov, se utkali v lehké váze Dustin Poirier a Dan Hooker. Svedli pětikolovou řežbu, ze které nakonec vyšel vítězně favorit Poirier. Svým výkonem kraluje nejen proběhnutému turnaji, ale i výplatním páskám.


Výplaty zápasníkům hlavní karty:

Dustin Poirier - 9,99 milionu korun
Dan Hooker - 3,45 milionu korun

Mike Perry - 4,5 milionu korun
Mickey Gall - 1,18 milionu korun

Maurice Greene - 2,6 milionu korun
Gian Villante - 1,5 milionu korun

Brendan Allen - 690 tisíc korun
Kyle Daukaus - 404 tisíc korun

Takaši Sato - 666 tisíc korun
Jason Witt - 428 tisíc korun

Julian Erosa - 1,87 milionu korun
Sean Woodson - 380 tisíc korun

Související obsah

Částky jsou uvedeny před zdaněním a zahrnují bonusy za výhru, mediální povinnosti i extra odměny za výkony a zápas večera. Nejlepší duel předvedli Dustin Poirier a Dan Hooker a výplaty se jim zvýšily o bonus 1,18 milionu korun.
 

Takhle Erosa uškrtil soupeře a vysloužil si milionový bonus:


 

Dva výkony večera pak předvedl Julian Erosa, který ve třetím kole uškrtil Seana Woodsona, a v UFC debutující Kay Hansenová. Teprve dvacetiletá zápasnice si bonus vysloužila pákou na ruku, kterou donutila soupeřku Jinh Yu Frey se vzdát. Celkově si za svou premiéru odnese přes 1,8 milionu korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události