UFC

McGregor naznačil návrat do klece! Zpátky by ho přivedl jediný zápas

McGregor naznačil návrat do klece! Zpátky by ho přivedl jediný zápas
McGregor po zápase s Kovbojem | Zdroj: Profimedia

Conor „The Notorious“ McGregor začátkem června znovu ukončil kariéru. Dvakrát se do klece vrátil a nyní v rozhovoru s Tony Robbinsem naznačil, že ani potřetí není jeho rozhodnutí definitivní. Stále má totiž nevyřízené účty s odvěkým rivalem.

McGregor (22-4) toho v kariéře dokázal, jako jen málo kdo. Stal se prvním v Irsku narozeným UFC šampionem, jako první v UFC současně držel tituly dvou váhových kategorií, změřil síly s neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem, je nejvýdělečnějším MMA zápasníkem všech dob a výrazně se podílel na dnešní popularitě zápasů v kleci.
 

Nicméně i se všemi dosaženými úspěchy mu po ukončení kariéry stále leží v hlavě odveta s Chabibem (28-0), kterému podlehl na UFC 229. O druhém zápase promluvil v rozhovoru s Tony Robbinsem a naznačil, že právě tento duel, by ho dostal zpátky do klece.

„Tahle válka neskončila. Pokud se ten zápas znovu neuskuteční je to na jejich zodpovědnost. Oni utíkají, zato já jsem tady a připravený na odvetu. Jsem tu a čekám. Uvidíme, jak se UFC rozhodne a jestli ten zápas uskuteční,“ pronesl McGregor.

Zdroj: ProfimediaTony Robbins na jeho slova ihned zareagoval: Takže to znamená, že jsi v zápasnickém důchodu, dokud ti UFC nedá odpovídající nabídku?“

„Ano, přesně tak nějak to je,“ odpověděl s úsměvem The Notorious.

Související obsahDále McGregor mluvil o chybách, kterých se s Chabibem dopustil. Nyní je přesvědčen, že s novou strategií by dagestánského Orla porazil, ale zda dostane příležitost, ukáže teprve čas.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události