UFC

Tradice je tradice! Procházka si dal pivo i před odletem na UFC premiéru

Procházka odletěl směr UFC 251 a ačkoli mu do splnění váhového limitu polotěžké váhy zbývá sedm kilo, český mok s bílou pěnou si neodpustil. Předodletové tradiční pivo si dopřál ve stejném složení, jako při posledním zápasu v japonském RIZINU.

 „Mám asi 99 až 100 kilo, takže mi chybí shodit asi šest až sedm kilo. Ale to během dvou tří dnů shodím úplně na pohodu. Upravím trochu stravu a vysaunuji to,“ řekl Procházka těsně před odletem pro televizi Nova.

 

Následovala otázka, zda k úpravě stravy počítá i tradiční pivo, které si před každým odletem s týmem trenéru Jaroslav Hovězák a Martin Karaivanov pravidelně dopřává.

Související obsah„Jasně,“ odpověděl český samuraj s úsměvem a svá slova dodržel. O pár hodin později jeho trenér sdílel fotografii, jak si všichni společně vychutnávají chlazené pivo.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Tradicni odletove pivko UFC251

Pspvek sdlen Martin Karaivanov (@martinjetsaam),Stejně tak tomu bylo i v prosinci 2019, kdy se Procházka vydal na poslední zápas do Japonska. Tehdy v organizaci RIZIN obhájil titul šampiona a snad mu pivo dodá sílu i při UFC premiéře.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události