Dobrovolně se nechala testovat! Nic neberu, vzkazuje kritikům Bledá

Dobrovolně se nechala testovat! Nic neberu, vzkazuje kritikům Bledá
Tereza "Ronda" Bledá slaví vítězství Zdroj: Instagram / OKTAGONMMA

Tereza “Ronda“ Bledá se obviněním z dopingu postavila po svém. Místo slovních obhajob ukázala důkaz. Sama se nechala testovat a prokázala, že si v kleci žadnou zakázanou látkou nepomáhá.

Teprve osmnáctiletá amatérka přitáhla vyhrou nad UFC veteránkou Lucií Pudilovou a Magdou Šormovou v pyramidovém turnaji OKTAGON Underground obrovskou pozornost.Mnozí v ní vidí novou hvězdu ženského MMA, ale najdou se i tací, co ji kvůli léta budované muskulatuře podezírají z dopingu. Obviněním se Bledá postavila čelem a na sociálních sítích sdílela výsledky antidopingových testů, které sama dobrovolně podstoupila.„Po salvě komentářů a všemožných hejtů o tom, jak jsem nasypaná, jsem se rozhodla podstoupit dobrovolně antidopingové testy. Krev i moč mi brali 24.6. a dnes dorazily výsledky,“ stojí u příspěvku.
 

„Zcela očividně jsem nic zakázaného nebrala ani neberu. Výsledky mluví za vše. Od dětství tvrdě trénuji, a to se na těle prostě projeví. Někdo využívá zkratky, ale já si jdu svou cestou,“ pokračovala Tereza Bledá.

Související obsah

Podporu ji vyjádřil i český Uzbek Machmud Muradov, který mladé zápasnici naznačil, ať si ze zlověstných komentářů nic nedělá.


 

Bledá změřila síly se zmíněnými profesionálkami pouze se zkušenostmi z amatérského MMA, ve kterém získala titul České republiky. Po fenomenální jízdě ji 4. července čeká super-finále se slovenskou vítězkou Lucií Szabovou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.