Dobrovolně se nechala testovat! Nic neberu, vzkazuje kritikům Bledá

Dobrovolně se nechala testovat! Nic neberu, vzkazuje kritikům Bledá
Tereza "Ronda" Bledá slaví vítězství Zdroj: Instagram / OKTAGONMMA

Tereza “Ronda“ Bledá se obviněním z dopingu postavila po svém. Místo slovních obhajob ukázala důkaz. Sama se nechala testovat a prokázala, že si v kleci žadnou zakázanou látkou nepomáhá.

Teprve osmnáctiletá amatérka přitáhla vyhrou nad UFC veteránkou Lucií Pudilovou a Magdou Šormovou v pyramidovém turnaji OKTAGON Underground obrovskou pozornost.Mnozí v ní vidí novou hvězdu ženského MMA, ale najdou se i tací, co ji kvůli léta budované muskulatuře podezírají z dopingu. Obviněním se Bledá postavila čelem a na sociálních sítích sdílela výsledky antidopingových testů, které sama dobrovolně podstoupila.„Po salvě komentářů a všemožných hejtů o tom, jak jsem nasypaná, jsem se rozhodla podstoupit dobrovolně antidopingové testy. Krev i moč mi brali 24.6. a dnes dorazily výsledky,“ stojí u příspěvku.
 

„Zcela očividně jsem nic zakázaného nebrala ani neberu. Výsledky mluví za vše. Od dětství tvrdě trénuji, a to se na těle prostě projeví. Někdo využívá zkratky, ale já si jdu svou cestou,“ pokračovala Tereza Bledá.

Související obsah

Podporu ji vyjádřil i český Uzbek Machmud Muradov, který mladé zápasnici naznačil, ať si ze zlověstných komentářů nic nedělá.


 

Bledá změřila síly se zmíněnými profesionálkami pouze se zkušenostmi z amatérského MMA, ve kterém získala titul České republiky. Po fenomenální jízdě ji 4. července čeká super-finále se slovenskou vítězkou Lucií Szabovou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106