UFC

Masvidal letí na Fight Island! Na UFC 251 půjde do hlavního zápasu

Novým hlavním zápasem eventu UFC 251 bude titulový duel úřadujícího šampiona Kamaru Usmana s Jorge Masvidalem. Organizace to potvrdila v noci na pondělí.

Jorge Masvidal nahradí původně nominovaného Gilberta Burnse, který však těsně před odletem do Abú Zabí neprošel testy na koronavirus.

Masvidal dokázal reagovat na situaci a jen den poté, co bylo zřejmé, že Burns nemůže odletět, byl připraven. V Las Vegas podstoupil testy na covid-19 a v karanténě čekal na jejich výsledek.

Zdroj: UFC

V pondělí odletí Jorge Masvidal do Abú Zabí soukromým letadlem, Kamaru Usman odcestuje stejný den, bude ale na palubě charterového letu, informuje ESPN.

Související obsah

Když se Kamaru Usman dozvěděl, že možnou náhradou za Gilberta Burnse by mohl být právě Jorge Masvidal, nezapomněl nenáviděného rivala urazit. "Možná přichází čas, aby to prase přestalo kňourat," poslal vzkaz. Usman a Masvidal si navzájem vyměňují peprné vzkazy od únorového Super Bowlu.

Související obsah

Na eventu UFC 251, který bude premiérou pro Fight Island v Abú Zabí, vystoupí i český bojovník Jiří Procházka, který v posledním utkání předkarty změří síly s Volkanem Oezdemirem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události