Fotbal

Drahé sousto! Obránce Lazia za jedno kousnutí zaplatí přes čtvrt milionu

Drahé sousto! Obránce Lazia za jedno kousnutí zaplatí přes čtvrt milionu
Zdroj: Twitter @Lazio_Land

Hloupý zkrat, kterého bude dlouho litovat. Tak by se dalo shrnout to, co udělal španělský obránce Patric v závěrečných minutách zápasu s Lecce. Frustraci z nepříznivého výsledku si vybil kousnutím do soupeřovy ruky, za což byl vyloučen a následně potrestán stopkou na čtyři zápasy a mastnou pokutou.

Lazio Řím bylo na půdě Lecce jasným favoritem, ale svou roli nezvládlo. Caiceido sice hosty poslal v páté minutě do vedení, ale domácí otočili, a to ještě ani neproměnili penaltu.


Fotbalisté Lazia Řím tak s vývojem zápasu nebyli spokojení a Španěl Patric si frustraci vybil "po Suarezovsku". Uruguayský kanonýr je vedle sřílení gólů známý pro své kousance a 27letý obránce Lazia ho napodobil.


Hlavní rozhodčí tento moment sice nepostřehl, ale na zápasu byl přítomný videorozhodčí, který prohřešek odhalil a Patric musel na posledních pár okamžiků předčasně do sprch.Jenže to nebyl jediný trest. Na Španěla čekala také disciplinární komise, která mu vyměřila trest na čtyři zápasy a udělila mu pokutu deset tisíc eur (přibližně 267 tisíc korun). Více než čtvrt milionu je opravdu velká cena za jednu večeři, a to Patric ani to své jedno sousto nespolkl.

Související obsahNutno ještě dodat, že pokousaný Donati při incidentu neutrpěl žádné zranění a sám se na instagramu přimlouval za svého soupeře při udělování trestu. "Doufám, že ti, kdo budou rozhodovat o trestu, vezmou v potaz, že to jsou vypjaté momenty, ale jsou to okamžiky, které zůstávají na hřišti," napsal na obhajobu svého soupeře, který se mu ještě na stadionu omlouval.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události