UFC

UFC zápasník se porval v restauraci! Za ublížení na zdraví půjde k soudu

UFC zápasník Mike Perry v restauraci napadl staršího muže, který po úderech upadl do bezvědomí. Podle svědků rvačce předcházelo fyzické napadení dalších dvou osob a ostrá slovní výměna. Celý incident byl natočen na video.

Incident se stal 7. července v texaské restauraci Table 82, kde byl Perry se svou přítelkyní/trenérkou Latory Gonzalesovou. Pár musel podnik opustit poté, co se fighter dostal do potyčky s dalšími přísedícími.

 

Jeho naštvaná přítelkyně restauraci opustila, zatímco Perry řval: „Zůstanu tady!“ Následně se, za doprovodu neznámé slečny, přesunul k východu, kde v proslovu pokračoval:

„Prostě tady počkám, klidně zavolejte policii. Vy jste se mě dotkli, nebo snad ne?“ Následně se ukázalo, že Perry byl požádán opustit restauraci, neboť předtím fyzicky napadl kamarádku své přítelkyně a místní servírku.

Související obsahZatímco se ho neznámá slečna snažila uklidnit, se do slovní výměny vložil starší muž. Za své hrdinství si od UFC zápasníka vysloužil sérii úderů, po kterých zůstal ležet v bezvědomí a byl převezen do nemocnice.
 

Podle výpovědi svědků byl zápasník pod vlivem alkoholu a celkem měl napadnout tři přítomné osoby. Perry po rvačce vyčkal na příjezd policie, která jej vyslechla, ale zatím nezadržela. Zápasník bude své chování vysvětlovat u soudu a mimo jiné mu hrozí pokuta ve výši 11,5 tisíce korun.

Související obsah


Po výslechu Perry místo činu opustil. Zaměstnanci restaurace vypověděli, že ke všemu odešel bez zaplacení účtu.
 

UFC se k jeho chování zatím nevyjádřilo. Zato Perry po incidentu sdílel sérii příspěvků na Twitteru. V jednom se ostře vyjádřil ke všem, kteří by se k němu chtěli přiblížit:
 „Jestli nás někdy potkáte na ulici, nepřibližujte se nebo vás trefím. Opatření říkají, že máme dodržovat vzdálenost šesti stop. Jestli se přiblížíte, čeká vás sparťanský kopanec do rozkroku.“ 
Později přidal příspěvek, ve kterém stojí: „Bez komentáře.“ 
 

Není to poprvé, co Mike Perry figuroval v pouliční šarvátce. V březnu se na sociálních sítích pochlubil videem, na kterém jednou ranou uspal dotěrného útočníka. Prý šlo tehdy o obranu, ale stejně za své chování sklidil vlnu kritiky.

Související obsahPerry (14-6) naposledy zápasil 28. července na UFC Fight Night: Poirier vs. Hooker, kde jednomyslným rozhodnutím porazil Mickeyho Galla (6-3).
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události