Pěsti, zábava i virál! Procházka fakt není vtípek, žasli ve světě

Premiéra Jiřího Procházky v oktagonu organizace UFC dopadla skvěle. Díky neortodoxnímu stylu a povedenému K.O. si český fighter řekl o pozornost fanoušků i odborníků z celého světa.

Za Procházku mluvila jeho bilance. Deset vítězství v řadě z japonského Rizinu byla impozantní vizitka. Jenže český fighter byl až do své premiéry v Abú Zabí pro mnoho fanoušků bojových sportů stále neznámou.Povedený zápas s Volkanem Oezdemirem mu udělal novou reklamu. Pod twitterovým účtem respektovaného reportéra Bretta Okamota, který Procházkovi poslal výmluvný vzkaz: „Vítej v UFC, můj chlape!“ se scházely další obdivné komentáře.„Ten Procházka fakt není žádnej vtípek! Skvělý zápas!“ přiletěl mimo jiné kompliment. Českého bojovníka přirovnávali fandové k osobité ikoně Johnnie Walkerovi, který stále drží v žebříčku 12. místo.

Související obsahKomentátor a někdejší šampion Michael Bisping pak po drtivé Procházkově pěsti vystřihl do kamer obdivný koment a grimasu, která se stala virálem.„Je to jeden z nejdivnějších a zároveň nejzábavnějších výkonů,“ píše další uznávaný novinář Ariel Helwani. Respekt si vysloužil Procházka i tím, že doposud se nikomu nepodařilo ukončit Volkana Oezdemira poctivým K.O. Pouze někdejší šampion Daniel Cormier měl ve statistikách technický knock-out.
 

Prezident UFC Dana White na Procházkův výkon reagoval výstižně a bez zbytečných slov. „Do pr**le!!!" napsal na Twitter k dříve sdílenému videu z Procházkovy rozcvičky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.