UFC

Muší váha má nového šampiona! Figueiredo převahu završil škrcením

Další galavečer UFC ze Zápasnického ostrova nabídl souboj o titul v muší váze. Šlo o odvetný zápas Deivesona Figueireda s Josephem Benavidezem a stejně jako napoprvé se z výhry radoval Brazilec. Tentokrát si tím navíc zajistil mistrovský pás muší váhy.

Při prvním souboji měl Figueiredo problémy se shazováním váhy, a tak mu výhra na KO titul šampiona nepřinesla, ale nyní v odvetě navážili oba správně, a tak bylo jisté, že muší váha získá nového krále.


Tím se naprosto zaslouženě stal Deiveson Figueiredo. Od začátku byl v kleci lepším. Hned v první minutě poslal soupeře k zemi a zasypal ho dávkou tvrdých loktů. Zkoušel také svého amerického soka uškrtit, ale z toho Benavidez dokázal vyklouznout.


V dalším průběhu měl Figueiredo navrch i v postoji a ještě dvakrát svého soupeře tvrdými údery dokázal poslat na zem. A právě napotřetí už mu to vyšlo i s koncovkou.

Související obsah32letý Brazilec po sestřelení soupeře opět použil tvrdé lokty a tentokrát nasadil definitivní škrcení. Benavidez ztratil vědomí, což znamená jeho první prohru na submisi a zhoršení bilance na 28-7. Na druhé straně Figueiredo si tu svou vylepšil na 19-1 a stal se novým majitelem mistrovského pásu v muší váze.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události