APLIKACE TN.CZ
UFC

Zdrcený Benavidez se rozplakal, dojatá manželka je na něj pyšná

Zdrcený Benavidez se rozplakal, dojatá manželka je na něj pyšná
Zdroj: instagram / youtube / kolážtn.cz

Joseph Benavidez je pravděpodobně jeden z nejlepších bojovníků menších vah. V organizaci UFC se už pohybuje přes deset let. Nikdy však nedosáhl na vytoužený titul. Po prohraném zápase s Brazilcem Figueiredou však možná o šanci na mistrovský pás definitivně přišel, na tiskové konferenci tak propukl v pláč.

35letý veterán Benavidez se pohybuje v kolotoči UFC dlouhých 14 let. Dlouhodobě patří do špičky v muší i pérové váze. Nikdy však nedosáhl na vytoužený titul. V nedělním zápase na Fight Islandu měl tak už svoji čtvrtou šanci, podruhé proti Figueiredovi.

V boji byl však jasně horší a zápas nakonec skončil submisí a výhrou Brazilce. Dojatý Američan pak po zápase děkoval všem a na jeho tvářích se objevily i slzy.

 

“Jsem vděčný za příležitost, vděčný, že jsem mohl bojovat znovu o titul,” prohlásil.


 

Následně neudržel slzy a propukl v pláč. “Jsem také vděčný za můj roh, který se musel odloučit od rodin na několik týdnů a uvízl v hotelu,” sdělil na pozápasové konferenci.

Související obsah

“Jsem vděčný, že mám svoji manželku. Víte, nikdy se nemůžete cítit na konci dne špatně, když víte, že máte někoho, kdo vám dává najevo po celý den, že jste ten nejlepší,” ocenil se slzami v očích svoji manželku.


Jeho stejně dojatá žena pak sdílela fotografii na Instagramu, kde pár odpočívá na hotelovém pokoji po zápase. “Jsi nejlepší člověk, kterého jsem kdy potkala. Jsem na tebe tolik pyšná,” napsala dojemně.
 

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události