Fotbal

Tři fotbalisté Lille chytili koronavirus, včetně mladé hvězdy Sanchese

Tři fotbalisté Lille chytili koronavirus, včetně mladé hvězdy Sanchese
Zdroj: Profimedia

Po více než čtyřech měsících si konečně fotbalisté Lille zahráli zápas, museli se ale obejít bez trojice svých důležitých hráčů. Renato Sanches, Jonathan Ikone a Jonathan Bamba totiž mají koronavirus.

Všichni tři ofenzivní fotbalisté jsou důležitými hráči francouzského Lille. Minulou sezonu nastoupili alespoň k třiceti zápasům, ale do přátelského utkání s belgickým Mouscronem zasáhnout nemohli, měli totiž pozitivní test na COVID-19.


Situaci všech tří okomentoval trenér týmu Christophe Galtier. "Renato je v Portugalsku, musí podstoupit dva negativní testy, aby mohl cestovat," prozradil Galtier.


"Co se týče obou Jonathanů, ti jsou ve Francii a brzy budou zpátky s týmem, pravděpodobně toto pondělí," oznámil dobrou zprávu.


Související obsah

"Po první fázi tréninku bylo osm dní volna a během těch osmi dní se nakazili. Hráči jsou v pořádku, ale čekáme na výsledky dalších testů," vysvětlil trenér Lille.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.