Fotbal

Šokující hodnocení titulové sezony. Hazard ji bere jako nejhorší v životě

Šokující hodnocení titulové sezony. Hazard ji bere jako nejhorší v životě
Zdroj: Profimedia

Eden Hazard ve své první sezoně v Realu Madrid slavil zisk mistrovského titulu, ale spokojený není. V rozhovoru prozradil, že letošní ročník považuje za ten nejhorší v životě.

Eden Hazard si dlouho přál přestup z Chelsea do Realu Madrid a před touto sezonou se mu přání splnilo. Namísto sezony snů ale Hazard prožil dle svých slov tu nejhorší v životě.


Belgický reprezentant v rozhovoru pro FranceInfo přiznal, že letošní ročník vnímá rozpačitě. "Tenhle rok jsme jako tým vyhráli titul, ale já měl tu nejhorší sezónu v kariéře na individuální úrovni," přiznal Hazard.


Ten se totiž po příchodu do Madridu musel potýkat s nadváhou a následně ho trápilo několik zranění. Kvůli nim nastoupil pouze do šestnácti ligových utkání, ve kterých vstřelil jedinou branku.

Související obsah

V rozhovoru také vystřihl poklonu Zinedinu Zidanovi, který z trenérské lavičky dovedl "Bílý balet" k titulu: "Všichni známe Zidana jako hráče, on byl nejlepší, ale jako trenéra už ho ani popisovat nemusíme."

Související obsah"Během pouhých pár let ukázal, že už je jeden z nejlepších trenérů. Je osobnost, která zkrátka ví, jak říct věci ve správný čas. Věří hráčům a hráči věří jemu, takhle to funguje," popsal francouzského stratéga.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události