Zmrhal a Matějů sestupují! Jejich Brescia nestačila na Lecce

V minulém kole o šanci přišel SPAL, třicáté páté kolo zase znamenalo, že Jaromír Zmrhal a Aleš Matějů se taktéž loučí se Serií A. Jejich Brescia totiž prohrála na půdě Lecce 1:3, čímž definitivně ztratila šanci na záchranu.

Zápas o přežití odehrála Brescia se smutným koncem. V 35. kole se vydala na půdu Lecce, které taktéž bojuje o záchranu. Úspěšnější ale byli domácí.

Lecce vyhrálo první poločas poměrem 2:0 díky dvěma gólům Lapaduly. Ten se neprve prosadil hlavou a o deset minut později šťastně z dorážky.

V 63. minutě utkání zdramatizoval Dessena, ale o sedm minut později pojistil vítězství domácích Saponara. Do utkání zasáhli oba Češi. Zmrhal odehrál celý zápas, Matějů jen posledních pár minut. Ani jeden ale prohru svého týmu neodvrátil a tři kola před koncem už mají jistotu, že v Serii A se neudrží.