UFC

Ramos pozval McGregora do Realu Madrid. Stačily k tomu tři góly

Ramos pozval McGregora do Realu Madrid. Stačily k tomu tři góly

Conor McGregor má příležitost zahrát si s Realem Madrid. Na trénink ho pozval sám kapitán Bílého baletu Sergio Ramos poté, co viděl záběry zápasníkova fotbalového umu.

McGregor na dětské narozeninové oslavě využil příležitosti a vyrazil na provizorní fotbalové hřiště, kde ukázal, jak to umí s balónem. Následně na své sociální sítě sdílel sérii povedených tref. Dal tři góly, jednou označkoval tyč a jednu střelu mu chytil brankář.

„Co na to říkáš?“ napsal k příspěvku a označil Sergio Ramose, který McGregora nedávno obdobně oslovil, když na tréninku slavil gól napodobením jeho chůze.Kapitán Realu Madrid rychle na otázku zareagoval, a kromě pochvaly zápasníka vybídl, ať se k jeho týmu přidá a přijde na trénink.

„Top třída chlape! Líbilo by se ti zatrénovat si s Realem Madrid? Kdykoli jsi vítaný,“ napsal Ramos pod McGregorovu fotbalovou ukázku.


 

Fotbal McGregorovi není cizí. Než jako teenager začal trénovat box, hrával ho dlouhé roky a nyní ukázal, že to ještě nezapomněl

Související obsahAčkoli McGregor ukončil profesionální MMA kariéru, stále se udržuje aktivní. Nedávno oznámil 180 km dlouhou výpravu na vodních kolech a trénink s vítězi španělské ligy je další lákavá výzva.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události