Hokej

Slzy a smutek! Blízcí a rodina se rozloučili se zesnulým Buchtelou

Minulý pátek přišla nejen pro hokejový svět tragická zpráva. Teprve dvacetiletý Ondřej Buchtela prohrál svůj boj s rakovinou. Mládežnický reprezentant zemřel necelé dva měsíce po oznámení své smutné diagnózy. Smuteční obřad proběhl ve čtvrtek 30. července v Bystřanech.

Na začátku června Buchtela prozradil, že mu byla diagnostikovaná rakovina, ale dvacetiletý hokejista chtěl bojovat. Hledal lékaře v zahraničí, kteří by mu mohli pomoct a lidé mu ve veřejné sbírce nastřádali na léčbu tři a půl milionu korun.


Bohužel mladý hokejista je využít nestihl, jelikož 24. července zákeřné rakovině podlehl. O smrti informovali pomocí sociálních sítí jeho blízcí a maminka poté prozradila, že poslední rozloučení s Ondrou proběhne 30. 7. v obřadní síni v Bystřanech.

Související obsah

Na smuteční obřad dorazily desítky lidí, kteří se ani do obřadní síně nevešli. Někteří stáli ve dveřích, jiní v předsálí. Tak oblíbený Ondřej Buchtela byl, rozloučit se s ním chtělo mnoho blízkých.


Po smuteční řeči, kterou doprovázel pláč pozůstalých, zazněly písně Mimorealita od Tomáše Kluse, Young and Beautiful od Lany Del Rey a Dokud nás smrt nerozdělí od ATMO Music.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události