Krasobruslení

Krasobruslař Verner prozradil velké novinky, oženil se a čeká dítě

Krasobruslař Verner prozradil velké novinky, oženil se a čeká dítě
Zdroj: Profimedia/ kolážtn.cz

Krasobruslař Tomáš Verner zažil během koronavirové pandemie i příjemné chvilky. V březnu se potají oženil se svojí thajskou partnerkou Tammy, nyní zase prozradil, že bude tatínkem.

34letý krasobruslař a mistr Evropy z roku 2008 prožívá velice šťastné období. Nejdříve se mu podařilo dokonale utajit březnovou svatbu s jeho partnerkou Tammy Sutanovou, nyní zase oznámil deníku Blesk, že bude tatínkem.


„Bude to v polovině září. Nechtěli jsme dělat žádná tajemství. Už asi po druhém ultrazvuku jsme věděli, že to bude kluk. Jelikož máme až trojjazyčné manželství, potřebujeme trefit jméno, které se dobře vyslovuje v češtině, angličtině, a pokud by to bylo možné, tak i v thajštině,” oznámil Blesku šťastný krasobruslař.

Související obsah

Tomáš Verner během své profesionální kariéry získal všechny tři cenné kovy z evropských šampionátu, nyní se však krasobruslení věnuje pouze exhibičně.

V posledních měsících navíc zažívá velké změny v osobním životě, což dokumentuje i jeho březnová utajená svatba.

Související obsah


„Svatba proběhla podle plánu 14. března, což tedy bylo hraniční se všemi celostátními bezpečnostními opatřeními, nicméně se odehrála za přítomnosti nás dvou, rodičů z obou stran a dvou svědků,“ prozradil Verner další detaily z jeho osobního života.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události