Tenis

Chcípni! Účet české tenistky zaplavily nechutné zprávy od "fanoušků"

Chcípni! Účet české tenistky zaplavily nechutné zprávy od "fanoušků"

Kde se v lidech bere taková zlost? ptá se zřejmě česká tenistka Markéta Vondroušová, kterou po porážce se Slovinkou Kajou Juvanovou zavalila salva zpráv, které rozhodně nepatří do slovníku gentlemanů. Naopak, jde o drsné a velmi vulgární urážky.

Někteří lidé si léčí mindráky tím, že si zakřičí v průjezdu, jiní si jdou zaběhat nebo se vybít do posilovny. A pak je tu sorta lidí, kteří mají potřebu si léčit zklamání z prohraného tiketu tím, že začnou urážet jiné.

Právě poslední skupinka lidí v posledních hodinách útočí na sociální sítě Markéty Vondroušové, která v prvním kole turnaje v Palermu ztratila dobře rozehraný zápas a prohrála s hůře postavenou hráčkou 1:2 na sety.

Související obsah

Vrátit se po dlouhé pauze na kurty velkých turnajů není jednoduché a žádný zápas nemá předem jasného vítěze. To, co ale následovalo po prohraném duelu, nemá obdoby.

"Chci ti říct, že si fakt retardovaná a nejhorší tenistka na světě," napsal jí do zprávy jakýsi Vukašin Vušetič s dovětkem výzvy k orálnímu sexu.

Související obsah

"Podvodnice, musíš zemřít. Chcípni, prosím," nasazuje jistý Juan Alonso Andújar. A ani člověk skrývající se pod jménem Melchior nehledal zrovna ve slovníku spisovné mluvy. "Ty prodejná hnusná d*vko. Shoříš, ty nechutný kuse výkalu. Zemřeš!" pálí další šílené výhružky.

 

Uživatel s přezdívkou _roman_kz dokonce označil v komentářích oficiální profil WTA s upozorněním na korupci.

Související obsah

Česká tenistka sdílela příspěvky ve svých instastories se slovy "tohle mi chybělo". Není to totiž poprvé, co si někdo po roztrhání tiketu vybil své emoce na její osobě.

Již v únoru po porážce s Američankou Bradyovou na turnaji v Dubaji jí zavalila řada zhrzených sázkařů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.