MMA

Mikuláškovi váha problém nedělá! Se zmrzlinou v ruce si rýpnul do Vémoly

Václav “Baba Jaga“ Mikulášek Vémolu rozhodně nešetří. Rivalovi poslal provokativní vzkaz, ve kterém si utahuje z jeho drastického shazování váhy.

 Duel mezi Václavem Mikuláškem a Karlosem Vémolou se pořádně vyostřuje a oba rivalové si pravidelně vyměňují provokativní vzkazy. O ten poslední se postaral Baba Jaga, který si do Terminátora rýpnul se zmrzlinou v ruce. 

Web MMAShorties zveřejnil Mikuláškovo video, ve kterém praví: „Co Karlos s váhou, zvládá to na těch 84 kg? Ať víme.“ Rýpavou poznámku pronesl, zatímco si vychutnával sladkost, kterou si jeho rival v současnosti musí odpustit.

Související obsahJejich duel je domluvený ve střední váze (do 84 kg). Vémola, který má mimo přípravu běžně přes 100 kg, do této váhovky naposledy shazoval v roce 2018. Pro televizi Nova dříve sám připustil, že shazovat přes dvacet kilo není žádná legrace.

VIDEO: Vémola promluvil o dietě a strachu z koronaviruVedle nepříjemných dvou měsíců drastické diety, mu vrásky na čele dělá i koronavirová krize, kvůli které by se jejich zápas mohl z 26. září odložit. „Nechci, aby kvůli koroně Baba Jaga utekl výprasku, který dostane v prvním kole,“ pronesl Terminátor.

Související obsahNásledně tak žádal organizaci OKTAGONMMA o nespecifikovanou záruku, neboť nechce své tělo trápit zbytečně. „Na tenhle fight chci mít nějakou záruku, nechci shazovat mordu 20 kil na zápas, který se nejspíš nestane. Ať už kvůli koronaviru nebo kvůli tomu, že se Baba Jaga začne bát a vymyslí si zranění,“ informoval Vémola na Instagramu.

Na jeho slova Mikulášek, který sám shazuje ze 113 kg, ihned reagoval a poradil mu jednoduché řešení. „Buď profík a udělej 84 kg a nebreč, že je něco moc nebo málo, nebo že by ses zbytečně připravoval. Jak říkáš, jsi nejlepší v Česku, tak se ukaž. Jednoduchá věc, prostě budeš držet dietu,“ stojí ve výpovědi Babi Jagy, kterou zvěřejnil web MMAShorties.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události