MMA

Mikulášek spojil síly s Attilou! Stačí rána a je po favoritovi, říká Vémolův přemožitel

Trash-talkem vyhrocený duel mezi Karlosem “Terminátorem“ Vémolou a Václavem “Babou Jagou“ Mikuláškem se rychle blíží. Ostravský rodák před největším zápasem dosavadní kariéry vytasil tajnou zbraň – spojil síly s Vémolovým přemožitelem Attilou Véghem.

Zápas ve střední váze má proběhnout 26. září na galavečeru Oktagon 17. Necelé dva měsíce před turnajem se Mikulášek vydal na Slovensko, kde pod dohledem Attily Végha absolvuje přípravný kemp.„Dohodli jsme se, že dojde na týdenní kemp. Řekl jsme mu, že jestli chce, tak mu pomůžu u nás ve Spartakus Fighting Gymu. Přijel v pondělí a bude tu do pátku. Trénuje u nás dvojfázově a tvrdě maká,“ okomentoval spolupráci Végh pro televizi Nova.

Mikulášek se nachází ve stejné pozici jako Attila na podzim 2019 před Zápasem století. V duelu s Vémolou je mnohými podceňován a stavěn do role outsidera. Nicméně Végh, který sám Terminátora uspal pravým hákem, věří, že 32letý zápasník může dokázat to samé.


„Baba Jaga je silný chlap a vidím, že na sobě maká. Má v hlavě cíl, že chce ten zápas vyhrát. Je outsider jako jsem byl já. Ale toto je MMA, stačí jeden úder a je po favoritovi. Takže za mě je to stále 50 na 50,“ zhodnotil Attila šance svého “svěřence“.
 

Související obsahKarlos v kleci sazí na excelentní práci na zemi a sílu, kterou kontroluje soupeře. Mikuláškovi slibuje tradiční vémolici – první kolo TKO, ale podle Végha ostravský rodák na Terminátorovu hru nepřistoupí a naopak využije své dovednosti v postoji, kterými už několikrát ukončil své soupeře.
 

„Každý ví, že Karlos má jednu silnou stránku a tou je síla. Tak proč bychom hráli jeho hru a pouštěli bychom se do zápasení. Baba Jaga je bývalý boxer, má na kontě pár knokautů, a to je jeho silná stránka,“ řekl Pumukli.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události