Jaromír Jágr

Jágr reaguje na kritiku Satoranského. Díky elektrokolu si vychutnal dezert

Jágr reaguje na kritiku Satoranského. Díky elektrokolu si vychutnal dezert
Zdroj: Profimedia/ kolážtn.cz

Legendární hokejista Jaromír Jágr nakonec nepřímo zareagoval na kritiku NBA basketbalisty Tomáše Satoranského, kterému se nelíbilo, že slavná 68 dělá reklamu na elektrokolo. Kladenský hokejista a majitel nyní aspoň částečně vrátil úder, když ukázal, jak si díky elektrokolu může cpát sladkým.

Vtipnou reakci si připravil Jaromír Jágr během společné večeře s kamarádem a promotérem Petrem Větrovským. Ten se hokejisty během jejich dýchánku zeptal, zdali má vůli.

Legendární útočník, který si zrovna vychutnával sladký dezert, na to odpověděl: „Já nemám. Já mám elektrokolo, ty v*le. Já si to vyjedu." Jágr tak ve videu, které zveřejnil Blesk, nepřímo zareagoval na kritiku Tomáše Satoranského, který ho za propagování elektrokola řádně zkritizoval.


 

„Všichni jsme si ho idealizovali, jaký je to dříč, a pak dělá reklamu na elektrokola! Je to špatný, pro mě prostě skončil,“ řekl nejlépe placený český sportovec v rozhovoru pro radio Express. 

Zdali jde pouze o nevinné špičkování, nebo se rozhoří válka mezi sportovci naplno, ukáže čas. Nicméně sám Satoranský po své kritice následně prohlásil, že doufá, že ho Jágr neslyšel.
 

Související obsah


„Doufám, že nás Jarda neposlouchá a nebude mi ještě psát,“ dodal basketbalista Chicaga Bulls s úsměvem. Každopádně rýpnutí slavného hokejisty znamená, že kritiku na svou osobu rozhodně zaznamenal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události