Fotbal

Masopust do West Hamu? Problém mají být peníze, Slavie chce více

Masopust do West Hamu? Problém mají být peníze, Slavie chce více
Zdroj: Profimedia

Přestup Lukáše Masopusta do West Hamu dostává čím dál více reálnější obrysy. Sám londýnský klub už měl na záložníka Slavie poslat nabídku. Oba týmy se však zatím neshodly na přestupové částce. Sešívaní totiž za 27letého fotbalistu chtějí více.

Kladiváři totiž údajně poslali přestupovou nabídku, která se pohybovala kolem 5 milionů liber (cca 145 milionů korun). Pro Slavii je to však údajně málo. Vedení sešívaných má mít představu okolo osmi milionů liber, tedy něco kolem 233 milionů korun. S informací přišel jako první britský Mirror.


Britské servery také mluví o komunikaci mezi trenérem West Hamu Davidem Moyesem a agentem Pavlem Paskou, který Lukáš Masopusta, ale i Tomáše Součka zastupuje.

„Už jsme si vyměnili první milostné dopisy, teď si dáme pauzu a k jednáním se vrátíme po prázdninách,“ řekl český agent.

Kladiváři po reprezentačním záložníkovi touží i díky dobré sehranosti s Tomášem Součkem, který se stihl za půl rok v dresu West Hamu stát hlavní oporou a londýnský celek tak za něj neváhal vysázet Slavii 540 milionů korun. Otázkou ale zůstává, jestli jsou ochotni poslat do Prahy i zmíněných 233 milionů za Lukáše Masopusta.

Související obsah

Velká neznámá pak panuje kolem slávistických beků Jana Bořila a Vladimíra Coufala. Oba obránci měli mít zajímavé nabídky ze zahraničí. Nyní však ve Slavii podepsali nové kontrakty. Bořil do roku 2023, Coufal pak ještě o rok déle.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události