Fotbal

Slavia podepsala opory. Coufal ani Bořil se stěhovat nebudou

Velký zájem byl o slávistické beky Jana Bořila a Vladimíra Coufala. Fotbalisté měli zajímavé nabídky ze zahraničí, nicméně nakonec ani na jednu nekývnou. Ve Slavii totiž podepsali nové smlouvy.

Slávisté momentálně trénují v Rakousku, ale ani to nebránilo, aby za nimi přijel sám osobně klubový šéf Jaroslav Tvrdík, který jim zmíněné smlouvy přivezl.

Kapitán Slavie Jan Bořil tak nakonec podepsal kontrakt do roku 2023, Vladimír Coufal dokonce do roku 2024.

Oba obránci tak dali přednost setrvání v sešívaném dresu před nabídkami ze zahraničí. O Bořila měl zájem AEK Atény i kluby z Ruska, naopak Coufal dokonce odolal nabídce z West Hamu.

"Jsem neuvěřitelně šťastný, že jsem mohl spojit svoji kariéru a i život s takovým klubem, jakým je Slavia Praha. Vážím si všeho, co jsem tady mohl prožít a doufám, že ještě prožiju. Děkuji za projevenou důvěru, udělám vše pro to, abych ji splatil," nadšeně napsal Vladimír Coufal na svém Twitteru.

Související obsah

Naopak reálnější vypadá odchod záložníka Lukáše Masopusta, o kterého má zájem taktéž londýnský West Ham, problémem jsou však údajně peníze.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106