MMA

Attila oslavil 35. narozeniny! Vémola mu poslal originální dárek

Attila oslavil 35. narozeniny! Vémola mu poslal originální dárek
Karlos Vémola poslal Attilovi originální dárek k narozeninám Zdroj: koláž tn.cz / Instagram Attila Végh, Karlos Vémola

Vítěz Zápasu století Attila “Pumukli“ Végh 9. srpna oslavil 35. narozeniny. K zástupu gratulantů se přidal i jeho rival Karlos “Terminátor“ Vémola, který mu poslal originální dárek a nezapomněl připomenout odvetný zápas ani rýpnout si do nadcházejícího soupeře Mikuláška.

Slovenská legenda velký den oslavila ve svém domě v Trnavě po boku nejbližších. Karlos samozřejmě přítomný nebyl, ale svému přemožiteli poslal narozeninový video vzkaz, ve kterém mu představil na míru vyrobené akvárko, které po něj nechal vyrobit.
 


„Attilko chtěl bych ti popřát šťastné narozeniny šampione. Vím, že jsi stejný nadšenec do rybiček jako jsem já, a proto jsem ti nechal vyrobit tohle zápasnické akvárko.“ popřál Vémola svému rivalovi, který je vášnivý rybář.

Zobrazit pspvek na Instagramu

HAPPYBDAY CHAMP @oktagonmma

Pspvek sdlen Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

Speciální akvárko má podobu zápasnické klece a je doplněno grafikami organizace OKTAGONMMA. A co víc, v jeho vodách plavou dvě Bojovnice pestré, zastupující červený a modrý roh. Jak název napovídá, pestré rybičky jsou známé agresivitou, která často vede ke vzájemným soubojům. Jejich povahu Vémola využil, aby svému přemožiteli připomněl tolik chtěnou odvetu.

„Tohle akvárko symbolizuje soudný den a směřuje k naší odvetě. Ani jeden nemládneme a myslím, že bychom ji měli dat co nejdřív, dokud jsi plných sil,“ rýpnul si Vémola do oslavence.
 

Terminátor taktéž využil příležitosti a ve sdíleném videu nezapomněl zmínit Václava Mikuláška, který týden trénoval v trnávském gymu právě pod vedením Attily Végha.

Související obsah„Akvárko ti pošlu do Spartakus Gymu, kde trénuješ toho Mikuláška. Pořádně ho trénuj, ať ten zápas stojí za to a není to ostuda. Ať nevydrží jen 30 vteřin nebo minutu. Doufám, že mu přijdeš do rohu a uvidíš, jak makám, dřu a připravuju se na tu naši odvetu,“ pronesl Vémola.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události