Fotbal

Miliardový přestup se zadrhl. Sancho zůstává, United hledají jinde

Miliardový přestup se zadrhl. Sancho zůstává, United hledají jinde
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Manchesteru United sice mohou slavit postup do semifinále Evropské ligy, klubové vedení však musí také zkousnout zklamání z neuskutečněného přestupu fotbalisty Jadona Sancha. 20letý fotbalista totiž podle slov sportovního ředitele Micheala Zorca zůstane v Dortmundu i příští sezonu.

Měl to být největší přestup léta, nakonec se však neuskuteční. Fotbalista Jadon Sancho nakonec podle slov sportovního ředitele Michaela Zorca zůstává v kádru Borussie Dortmund, navíc podepsal novou smlouvu do roku 2023.


„Jadon bude hrát za BVB i v příští sezoně. Rozhodnutí je konečné. Přizpůsobili jsme plat jeho výkonnostnímu rozvoji, který od loňského léta udělal,“
informoval o konečném rozhodnutí ředitele web německého klubu a zveřejnil fotku anglického hráče na tréninku. 

Dortmund požadoval za anglického reprezentanta 120 milionů eur (více jak 3 miliardy korun). S hlavním zájemcem Manchesterem United, který o něj usiloval už od dubna, se však nakonec nedohodl a střelec 17 gólů v minulé sezoně zůstává v kádru vestfálského týmu.

Související obsah

Manchester United se tak musí poohlédnout jinam. Jako náhradu za Jadona Sancha má mít v hledáčku například Kingsleye Comana z Bayernu Mnichov, Douglase Costu z Juventusu nebo Adama Traorého z Wolverhamptonu.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události