Jaromír Jágr

Satoranský vysvětlil, jak myslel svůj výrok o Jágrovi. Stojím si za tím, řekl

Satoranský vysvětlil, jak myslel svůj výrok o Jágrovi. Stojím si za tím, řekl
Zdroj: Profimedia

Před týdnem rozvířil vodu českého sportovního prostředí výrok Tomáše Satoranského, že ho nejvíce zklamal Jaromír Jágr. Nyní se basketbalista vyjádřil a vysvětlil, jak svá slova myslel.

V rozhovoru na radiu Expres odpověděl Satoranský na otázku, kdo ho z hvězd nejvíce zklamal, že Jaromír Jágr. "Všichni jsme si ho idealizovali, jaký je to dříč, a pak dělá reklamu na elektrokola! Je to špatný, pro mě prostě skončil!“ řekl.

Nejlepší český basketbalista po iSport vysvětlil, jak svá slova směrem k hokejové ikoně myslel. "Já si stojím za tím, co jsem řekl. Pro mě jako pro někoho, kdo viděl v Jaromíru Jágrovi velký vzor, to bylo jen zklamání. On motivuje lidi k pohybu, a udělá reklamu na něco, kde nemusíte makat a můžete si to udělat snadnější. Což on v kariéře nikdy nedělal. Vždycky si přidával a pracoval,“ prozradil nejlépe placený český sportovec.

Související obsah

Satoranský odmítl, že by to byl útok na českou hokejovou modlu. "Vůbec jsem se nevyjadřoval k tomu, jaký je sportovec. To bych si ani nedovolil. Spíš jsem moc nerozuměl tomu, proč tohle dělá," vysvětlil dále hráč Chicaga Bulls.

Související obsah

Na Satoranského slova reagoval i sám Jágr, který odpověděl s nadhledem. Každopádně, slova basketbalové hvězdy rozdělila sportovní svět na dva tábory.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události