Attila si dárek od Vémoly pochvaluje! Rybičky výstižně pojmenoval

Attila Végh osm dní po 35. narozeninách konečně obdržel dárek od svého rivala Karlose Vémoly. Stylové akvárko ve tvaru zápasnické klece si nad míru pochvaluje a dvě v něm žijící rybičky si ihned pojmenoval.

 Vémola svému přemožiteli k narozeninám poslal akvárko inspirované Zápasem století. Attila spolu s ním samozřejmě obdržel i dvě Bety bojovnice, které nemohl pojmenovat jinak než podle sebe a Karlose. „Toto je Karlíto a toto je Attilka,“ říká ve videu Végh a svým fanouškům ukazuje dvě pestrobarevné rybičky v modrém a červeném rohu symbolické klece.


„Ještě jednou ti Karlosi moc děkuji za takovýto krásný dárek. Vážím si toho a těší mě to. Je to fakt brutální,“ pokračoval „Pumukli“ ve videu. Vášnivý rybář se tak nyní stal i akvaristou.

Související obsah

Když Vémola svému rivalovi dárek posílal, nezapomněl připomenout vytouženou odvetu. Bohužel, Attila o ní v příspěvku nepromluvil a tak rybičky Karlíto a Attilka mají k zápasu blíže než jejich jmenovci.

Související obsahAttila v současnosti trénuje na první ryze boxerský zápas kariéry. Zato Karlos se připravuje na duel s Václavem Mikuláškem, kterým započne jeho cesta za titulem střední váhy organizace OKTAGONMMA i vytouženou odvetou s Véghem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.