UFC

Paige se o úsměv nebojí! Číslo na plastického chirurga ale má v mobilu

Paige se o úsměv nebojí! Číslo na plastického chirurga ale má v mobilu
Zdroj: Review St. Louis

Krásná Paige VanZantová po opuštění UFC spojila svou kariéru s organizací BKFC, která pořádá boxerské zápasy bez rukavic. O svou tvář se v duelech s minimální ochranou nebojí, ale pro všechny případy má plastického chirurga při ruce.

Modelka, televizní hvězda a MMA zápasnice Paige VanZantová podepsala multimilionovou smlouvu s americkou asociací Bare Knuckle Fighting Championship na čtyři zápasy.

Peníze však nebyly hlavní motivací, tou byla především chuť dokázat světu bojových sportů, že není jen hezká tvářička. „Rozumím tomu, že mě lidé považují za roztomilou. Ale já jsem v první řadě atletka a zápasnice,“ okomentovala VanZantová své rozhodnutí pro MMAFighting

Zobrazit pspvek na Instagramu

I could get used to this #florida

Pspvek sdlen Paige VanZant (@paigevanzant),Světu chce ukázat, že se nebojí inkasovat pořádnou ránu, o které při zápasech bez rukavic není nouze. Navíc má pro případ v záloze plastického chirurga, který by ji pošramocenou tvář opravil.


„Rány na hlavě se vždycky zahojí. V minulosti se mi to stalo několikrát a lidé si pořád myslí, že jsem pěkná. Mou kariéru to nijak neomezilo. Navíc teď budu za zápasy dobře zaplacená a můžu si zaplatit plastickou operaci. Svého chirurga mám na předvolbě rychlého vytáčení. Můžu mu zkrátka napsat, ať mě opraví,“ pokračovala při rozhovoru.


Ostatně, nebylo by to poprvé, co by využila služby plastické chirurgie. V roce 2018 si nechala zvětšit své poprsí. „Jsem žena a vždy jsem chtěla prsa. Nenarostly, tak jsem si je koupila," komentovala tehdy svou úpravu.

Související obsahPrvní zápas v nové organizaci by měla absolvovat ještě do konce roku 2020. Zápasy organizace BKFC probíhají v kulatém ringu. Bojují se dvouminutová kola a jsou povoleny pouze boxerské techniky. Pro 26letou bojovnici bude přechod z MMA velkou změnou, ale svým postojem si je jistá.


VIDEO: ukázka ženských zápasů bez rukavic:

Zobrazit pspvek na Instagramu

These ladies aint afraid to scrap

Pspvek sdlen Bare Knuckle FC (@bareknucklefc),„Když se podíváte na moji MMA kariéru, nejslabší moje stránka je jiu-jitsu (boj na zemi). Naopak postoj byl vždy má vášeň a těším se, až to ukážu,“ řekla Paige, která v profesionální MMA kariéře absolvovala 13 zápasů z toho 8 vítězně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události