UFC

Kdy se vrátí Jones? Může bojovat rovnou o titul, naznačil šéf UFC

Kdy se vrátí Jones? Může bojovat rovnou o titul, naznačil šéf UFC
UFC šampion Jon Jones Zdroj: Profimedia

Kariéra žebříčkově nejlepšího zápasníka planety Jona Jonese je zahalená ve stínu. Nedávno uvolnil titul polotěžké váhy a oznámil přechod do těžké váhy. Kdy jeho debut v nové váhovce proběhne není známo, ale prezident UFC se nechal slyšet, že by mohl zápasit rovnou o titul.

O cestě bývalého šampiona polotěžké váhy promluvil Dana White na konferenci po turnaji talentů Dana White’s Contender Series 30.„Když jsem s Jonesem mluvil naposledy, říkal, že si dá nějaký čas pauzu, aby dokončil rozdělané věci. Až přijde čas na ten pravý zápas, zavolá nám,“
řekl prezident UFC na konto Jona Jonese (26-1-1NC)

Související obsah

Nabízí se tak otázka, jaký zápas v těžké váze je pro bývalého šampiona ten pravý. V minulosti žádal zápas s Francisem Ngannouem (15-3) a rovněž by rád získal titul. Ten drží Stipe Miočič (20-3) a jeho příštím vyzyvatelem bude právě Ngannou.
 

Je možné, že Jones nebude muset bojovat o titulovou šanci a rovnou vyzve vítěze zmíněného duelu. Na dotaz, zda si šanci na trůn těžké váhy zaslouží, White odpověděl následovně: „Samozřejmě. Reálně, Jon Jones je neporažený. Nikdy neprohrál.“

Související obsah

Jedinou porážku si nejlepší MMA zápasník planety připsal v roce 2009, kdy ho rozhodčí Steve Mazzagatti diskvalifikoval za nelegální údery loktem. Kontroverzní prohra je do dnes vadou na kráse bilance bývalého šampiona.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.