Fotbal

Nečekaný nález! Bývalý hráč Premier League vykopal na zahradě bombu

Nečekaný nález! Bývalý hráč Premier League vykopal na zahradě bombu
Zdroj: Profimedia/Instagram @frannybenali, koláž TN.cz

Velké překvapení čekalo na bývalou oporu fotbalového Southamptonu. Francis Benali na své zahradě vyrýpl prapodivný předmět. Z plechovky fazolí se nakonec vyklubala bomba.

Jedenapadesátiletý bývalý fotbalista využil hezkého počasí k tomu, aby se položil do údržby své zahrady. Když zalovil v hlíně, našel tam předmět, který mu připomínal konzervu s fazolemi.

Zavolal tak svou manželku a dceru, které se na fazole zdál předmět příliš těžký, a tak Benali raději zavolal policii. Ta po příjezdu na jeho zahradu zjistila, že se jedná o cvičnou leteckou bombu ze druhé světové války.

Související obsah

"Myslel jsem, že je to jen rezavá plechovka od fazolí, tak jsem jí celkem hloupě a neopatrně vzal. Vůbec mě nenapadlo, že by to mohla být bomba," citoval bývalého fotbalistu list The Sun.

 

Benali tak musel být dočasně ze své zahrady evakuován. Pyrotechnici záhy zjistili, že nehrozí nebezpečí. Bývalý obránce poté poděkoval policistům za zásah a zavtipkoval, že rozhodně nečekal, že uvidí zásah pyrotechniků přímo u svého domu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Krejčí pomohl gólem k výhře v Olomouci, Energie zdolala Kometu

Hokejista David Krejčí dokázal gólem do prázdné brány definitivně rozhodnout o výhře jeho Olomouci proti Mladé Boleslavi 2:0. V rámci předehrávky 16. kola Tipsport extraligy se pak z výhry radují také v Karlových Varech, domácí Energie totiž porazila Kometu Brno 5:3.