Vémola ukázal pozitivní test na Covid-19! Malé dceři klesly horečky

Vémola ukázal pozitivní test na Covid-19! Malé dceři klesly horečky
Vémola ukázal pozitivní test na Covid-19 Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram MMAShorties

Fighter Karlos Vémola vyslyšel volání o důkazu a zveřejnil pozitivní test na Covid-19. Ve zdravotní zprávě stojí: „SARS-CoV-2 – pozitivní, s náloží mikroorganismu 1x10e7/ ml vzorku – masivně.“ Přišla ale i dobrá zpráva. Jeho dceři, která se nemocí taktéž nakazila, je už lépe.

Předložení testu žádal Vémolův soupeř Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. Duel je naplánovaný na 26. září. "Terminátorovo" onemocnění však masivně propagovaný souboj nejspíše odloží. Proto ostravský rodák žádal důkaz.

 

„Je to běžná praxe i v zahraničních organizacích typu UFC či Bellatoru. Kdekoliv, cokoliv zápasníci mají, předkládají lékařskou zprávu. A je férové vůči mně, za tu dřinu, aby ten test ukázal,“ vysvětlil Mikulášek svůj požadavek na Instagramu a také se ohradil vůči kritice na Vémolovu rodinu a popřál všem brzké uzdravení.


Mikulášek navíc vysvětlil že by nikdy neřekl nic špatné o jeho blízkých. „Není to tak, že bych ho chtěl urážet. Každý musí chápat, že jsem byl naštvaný. Samozřejmě bych nikdy nic neřekl o jeho rodině. Jeho přítelkyni a dceři přeji brzké uzdravení,“ řekl pro MMA Shorties.


Test, který jako první sdílel deník iSport.cz přesdílel i portál MMAShorties:
Dobrou zprávu pak zveřenila Vémolova manželka Lela Ceterová. Ta se potýkala s bolestmi hlavy a hrdla. Strach ale měla zejména o svou dcerku: „Jsem strašně šťastná, že zdravotní stav Lilinky se zlepšil. Teplota ji klesla. Já se cítím, jako by moje tělo přešel nějaký válec. Já už jen chci, aby toto všechno skončilo," sdělila na svém instagramu ve stories.

Související obsahZdravotní stav osmiměsíční dcery je prioritou i pro samotného Vémolu, který se i přes těžký průběh nemoci o sebe nebojí. „Není to žádná sláva, ale nějak se s tím poperu. Teď mi spíš záleží na tom, aby malé bylo líp,“ řekl v úterý pro televizi Nova.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.