Vémola ukázal pozitivní test na Covid-19! Malé dceři klesly horečky

Vémola ukázal pozitivní test na Covid-19! Malé dceři klesly horečky

Fighter Karlos Vémola vyslyšel volání o důkazu a zveřejnil pozitivní test na Covid-19. Ve zdravotní zprávě stojí: „SARS-CoV-2 – pozitivní, s náloží mikroorganismu 1x10e7/ ml vzorku – masivně.“ Přišla ale i dobrá zpráva. Jeho dceři, která se nemocí taktéž nakazila, je už lépe.

Předložení testu žádal Vémolův soupeř Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. Duel je naplánovaný na 26. září. "Terminátorovo" onemocnění však masivně propagovaný souboj nejspíše odloží. Proto ostravský rodák žádal důkaz.

 

„Je to běžná praxe i v zahraničních organizacích typu UFC či Bellatoru. Kdekoliv, cokoliv zápasníci mají, předkládají lékařskou zprávu. A je férové vůči mně, za tu dřinu, aby ten test ukázal,“ vysvětlil Mikulášek svůj požadavek na Instagramu a také se ohradil vůči kritice na Vémolovu rodinu a popřál všem brzké uzdravení.


Mikulášek navíc vysvětlil že by nikdy neřekl nic špatné o jeho blízkých. „Není to tak, že bych ho chtěl urážet. Každý musí chápat, že jsem byl naštvaný. Samozřejmě bych nikdy nic neřekl o jeho rodině. Jeho přítelkyni a dceři přeji brzké uzdravení,“ řekl pro MMA Shorties.


Test, který jako první sdílel deník iSport.cz přesdílel i portál MMAShorties:
Dobrou zprávu pak zveřenila Vémolova manželka Lela Ceterová. Ta se potýkala s bolestmi hlavy a hrdla. Strach ale měla zejména o svou dcerku: „Jsem strašně šťastná, že zdravotní stav Lilinky se zlepšil. Teplota ji klesla. Já se cítím, jako by moje tělo přešel nějaký válec. Já už jen chci, aby toto všechno skončilo," sdělila na svém instagramu ve stories.

Související obsahZdravotní stav osmiměsíční dcery je prioritou i pro samotného Vémolu, který se i přes těžký průběh nemoci o sebe nebojí. „Není to žádná sláva, ale nějak se s tím poperu. Teď mi spíš záleží na tom, aby malé bylo líp,“ řekl v úterý pro televizi Nova.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.