Hokej

Třinec ulovil další zámořskou tvář! Do týmu přichází gólman San José

Třinec ulovil další zámořskou tvář! Do týmu přichází gólman San José
Zdroj: Profimedia

Oceláři budou mít v úvodu extraligového ročníku hodně nabitý kádr. Do sestavy slezského celku míří třetí hráč, který má své trvalé bydliště v zámoří. Brankoviště vyztuží Josef Kořenář z organizace San José.

Oceláři už ohlásili dvě parádní posily. Za svým otcem, asistentem trenéra, zamířil nejprve do Werk arény Filip Zadina z Detroitu a po něm ještě Lukáš Jašek, který působí na farmě Vancouveru.

Brankářské duo Jakub Štěpánek – Nick Malík doplnil Josef Kořenář, který působí v AHL v kádru San Jose Barracuda, kde poctivě bojuje o šanci v NHL.

„Josef Kořenář je talentovaný mladý brankář, který má navzdory nízkému věku hodně zkušeností. V San Jose Baracuda si rychle vybudoval silnou pozici a je zřejmě jen otázka času, kdy dostane šanci i v prvním týmu. Věřím, že nám i jemu bude angažmá v Třinci ku prospěchu,“ řekl pro web Ocelářů sportovní manažer Jan Peterek. 

Související obsah

Rodák z Pelhřimova nastoupil už do zápasu Generali Česká Cupu s Hradcem Králové a navzdory porážce 2:3 pomohl Ocelářům k postupu. Extraligové kluby si také odhlasovaly start soutěže v termínu 17. září.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události