MMA

Vémola zná nový termín souboje s Mikuláškem, dění se přesune do Brna

Vémola zná nový termín souboje s Mikuláškem, dění se přesune do Brna
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram

Organizace OktagonMMA zorganizovala tiskovou konferenci, na které představila nový termín zápasu mezi Karlosem Vémolou a Václavem Mikuláškem. Celý galavečer, na němž měl původně proběhnout, se posunul o rok.

Koronavirus zasáhl i do oragnizace československé organizace OktagonMMA. Ta přesouvá své letošní eventy do Brna do Zoner BOBYHALL. Tam se střetne také Terminátor s Babou Jagou.

Nový termín jejich souboje je 17. října na galavečeru Oktagon 17, kde se v titulovém zápase proti Máté Kerteszovi představí také David Kozma, kteří se měli původně utkat v Ostravě. Na trase Vémola - Mikulášek se nic nezměnilo, oba si znovu vyměnili několik ostrých slov. Na přímou konfrontaci nedošlo, Terminátor byl kvůli nákaze koronavirem přítomen jen virtuálně.

Související obsah

"Je to drastické, ale museli jsme přijít s podobným řešením. Snažili jsme se, aby na odložených gaůavečerech nepřišli diváci o hlavní hvězdy," prozradil promotér bojových sportů a komentátor Nova Sportu Ondřej Novotný.

Galavečer v Ostravě bude přesunutý na 13. února a v pražském O2 Universum, kde se představí i Vémola, se bude bojovat až 25. 9. 2021.

Související obsah

Promotéři akce zdůvodnili přesun na jižní Moravu tím, že potřebují flexibilně reagovat na rychle se měnící opatření související s nákazou koronavirem.

V novém působišti budou pořadatelé schopní zajistit dva sektory po 500 divácích. V případě potřeby se budou fighty odehrávat bez přítomnosti publika.

Jedním z taháků prvního brněnského galavečeru Oktagon 16, který proběhne 26. září, bude Tereza Bledá. 18letá česká talentovaná zápasnice zažije profesionální premiéru proti francouzské veteránce Marie Loiseau.

Související obsah

Organizace představila kromě programu galavečerů do konce roku také novou aplikace jeden pikantní souboj. V kleci se spolu utkají dva youtubeři Vláďa (Vladavideos) Kadlec a Peter (Expl0ited) Altof.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události