Fotbal

Fotbalová noc na Islandu? Nevěděla jsem, že je ženatý, kaje se kráska

Fotbalová noc na Islandu? Nevěděla jsem, že je ženatý, kaje se kráska
Zdroj: Instagram

Fotbalová Anglie v současnosti řeší daleko víc než výkony fotbalistů v Lize národů avantýru dvou mladíků z národního týmu. Phil Foden a Mason Greenwood si pozvali na hotel v Reykjavíku dvě domácí krásky. A chybělo málo, aby hrdý Albion neodcestoval k utkání v Dánsku…

Bezbranková remíza v Dánsku a jedno hubené a utrápené vítězství. Dva zápasy, skóre 1:0. A ještě k tomu dali Angličané jediný gól na Islandu z penalty. To je pro anglického fanouška zatraceně málo. A tak mají média na Britských ostrovech čas rozpitvat klukovinu dvou mladíků. Za Phila Fodena z Manchesteru City se omluvil jeho otec, Mason Greenwood z United si nasypal popel na hlavu sám.


Ale na hotelu v Reykjavíku to tihle dva skouleli bezvadně, tedy až na to, že se na vše přišlo…


Jak se vlastně dostaly dvě islandské blondýny na přísně střežený hotel? Vždyť v době koronavirové pandemie je vše jištěno snad třikrát nebo pětkrát.

Související obsah


Interní vyšetřování ukázalo, že Foden a Greenwood měli spojku přímo mezi hotelovým personálem. A právě díky osobě z hotelu děvčata dorazila až na hotelový pokoj.  „Byli velmi rádi, že se to povedlo a zaměstnanec hotelu byl štědře odměněn,“ píše The Sun.


Mimochodem, nejde o nějaké ledajaké dívky. První z nich byla dvacetiletá modelka Nadia Sif Lindal Gunnarsdottir, finalistka islandského předkola soutěže Miss Universe. Druhou pak byla její devatenáctiletá sestřenice Lara Clausenová, prý studentka práv.


Kdyby holky nepostovaly na svém instagramu fotky a videa zadku Phila Fodena, možná by vše proběhlo v utajení. Zatímco Nadia už svůj Instagram na dva dny zablokovala, Lara dál každý večer vypráví své story: „Neuvědomila jsem si, co dávám na internet. Je to pro mě drsné ponaučení, že ne všechno tam patří. Dávejte pozor, co na internet dáváte,“ poučila své followery při svém vysílání.“


Ale nejvíce Laru mrzí to, že dostala Phila Fodena do komplikované situace. „Opravdu jsem nevěděla, že je ženatý a má už děcko,“ dušovala se. "Bylo mi ale ctí, poznat někoho, kdo hraje za národní tým. Uvědomila jsem si pak, že asi bude někdo známý, a dnes vím, že to byla velká chyba pro všechny. Nepřemýšleli nad tím, co se může stát. Ale nemůžeme to vzít zpět, s tím musíme žít,“ vyprávěla.


V hotelu Radisson Blu Saga pak bylo nad ránem hodně rušno. Zdroj bulvárního deníku The Sun uvedl, že Fodena s Greenwoodem zastavil ráno na cestě z pokoje do hotelové lobby fyzioterapeut anglické reprezentace. „Kdyby ti kluci ráno posnídali s týmem, mohlo dojít ke zrušení zápasu v Dánsku,“ píše zdroj deníku. A třeba by i Anglie také narychlo skládala náhradní nároďák jako Češi.

Zdroj: Profimedia


Foden a Greenwood kromě provize pro člověka z hotelu, který jim islandské krásky na hotel přivezl, zaplatili islandské policii v přepočtu 1360 liber za porušení koronavirových pravidel. Tahle částka je konkrétní a prý souhlasí. To ale asi nebude ten nejhorší trest.


Manažer reprezentace Albionu Gareth Southgate byl prý rozpálený doběla a poslal Greenwooda a Fodena okamžitě domů. Dost možná to pro oba znamená konec v reprezentaci hned na začátku kariéry. Tohle se v Anglii neodpouští…

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události