McGregora navštívila antidopingová kontrola! Přišla na palubu jeho jachty

McGregora navštívila antidopingová kontrola! Přišla na palubu jeho jachty
McGregora přepadla antidopingová kontrola na lodi Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Twitter Conor McGregor

Conor McGregor měl během dovolené na pobřeží Středozemního moře nečekanou návštěvu. Den před charitativní 180 km dlouhou cestou na vodním kole ho na palubě jeho jachty zastihla Americká antidopingová agentura. „Jsem v důchodu, ale testovat se klidně nechám,“ vzkázal.

 McGregor začátkem června sice ukončil zápasnickou kariéru, ale i tak zůstal na radaru Americké antidopingové agentury. Ta za ním tentokrát nečekaně dorazila na pobřeží Korsiky, kde irský ranař tráví konec léta.

USADA, která UFC zaštiťuje kontrolu dopingu, může zápasníky překvapit každý den a klidně několikrát za měsíc. Za bývalým šampionem však musela až na palubu luxusní jachty.

Zdroj: Profimedia


„Co se to děje UFC? USADA ráno dorazila na mou jachtu, aby mě testovala? Ukončil jsem kariéru! Ale proč ne, nechám se testovat. Jsem naturál navždy a provždy. Bůh vám žehnej. Zítra nás čeká 180 km dlouhá cesta přes Středozemní moře,“ napsal The Notorious na Twitter o nečekané návštěvě.U moře je s celou svou rodinou, snoubenkou Dee Devlin a dvěma dětmi. Nicméně čas netráví pouze odpočinkem pod slunečním paprsky, nýbrž tvrdě trénuje. Už zítra ho totiž čeká charitativní cesta přes Středozemní moře na vodním kole, na které ho doprovodí monacká princezna.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

New Orleans s Tomášem Satoranským porazilo LA Clippers 123:104

New Orleans Pelicans mají na kontě druhou výhru v řadě, Clippers na jejich palubovce porazili o 19 bodů. Tomáš Satoranský odehrál 10 minut a 15 sekund. Výsledky NBA: Philadelphia 76ers – Orlando Magic 101:96, Miami – Denver 111:120, Houston Rockets – Oklahoma City Thunder 102:89, Chicago – Charlotte 133:119, Minnesota – Indiana 100:98, Dallas – Cleveland 96:114, San Antonio Spurs – Washington 116:99, Utah Jazz – Portland 129:107, LA Clippers – New Orleans Pelicans 104:123