Fotbal

Tlouštík Hazard? Útočník Realu dře a doufá, že se konečně chytí střelecky

Tlouštík Hazard? Útočník Realu dře a doufá, že se konečně chytí střelecky
Zdroj: Profimedia

Nejdražší posila v historii Realu Madrid. Touto vizitkou se chlubí Eden Hazard. Místo střílení gólů ale zatím více léčí zranění, nehledě k tomu, že si jej fanoušci dobírají kvůli životosprávě.

Hazard kvůli problémům se stehnem vynechal úvod sezóny a na přelomu roku laboroval se zlomeným kotníkem, kvůli kterému vynechal i své první El Clássico. 

Právě více než tříměsíční pauza se na něm výrazně podepsala. Není žádným tajemstvím, že si belgický fotbalista rád dopřeje dobré jídlo a když nemusí, rozhodně si nehlídá linii. 

Na sociálních sítích se začalo řešit jeho lehce narostlé bříško i před premiérovým zápasem Realu v novém ročníku nejvyšší španělské soutěže. Fanoušci jsou v obavách, za více než 2,5 miliardy očekávali rozhodně víc, než jeden ligový gól v 16 utkáních uplynulého ročníku.

Související obsah

Spekulantům nahrál i hlavní trenér belgického národního týmu, který ve dvou kláních Ligy národů nechal Hazarda na střídačce a pronesl, že není ještě ve stoprocentní kondici.

Na nápravě ale bývalá opora Chelsea pracuje, jak dokazují záběry na twitteru, kde belgický útočník tvrdě dře. Zdá se, že v nadcházejícím roce by měla ofenziva madridského velkoklubu stát právě na něm, klub by totiž měl opustit Gereth Bale.

Bílému baletu začíná nový ročník 20. září, kdy zavítá na hřiště Realu Sociedad. S jistotou se dá říci, že Hazard bude na startu sezóny v mnohem lepší kondici, než Gonzálo Higuaín z Juventusu, jehož nadváha zřejmě připraví o místo v sestavě Staré dámy.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události