UFC

Dvořák spal první týden v kumbálu. Nyní má od UFC luxusní apartmán

David „Undertaker“ Dvořák odjel do Las Vegas, kde ho už v sobotu 19. září na UFC Fight Night: Covington vs. Woodley čeká druhý zápas v UFC, se čtrnácti denní rezervou. První týden si s týmem zajistil vlastní ubytování a český zápasník musel spát doslova na zemi ve skříni. Nyní ho organizace přesunula do luxusního hotelu.

Česká výprava si pro první týden v USA musela pronajmout vlastní ubytování. Byt se sice nacházel pět minut od tréninkového centra UFC Performance Institute, ale mnoho pohodlí Dvořákovi neposkytl. Trenéři obsadili volné postele a na 165 cm vysokého zápasníka zbylo místo v šatní skříni.

 

„Bylo to první místo, kterou jsem si vybral. Tam se budu cítit dobře. Jsem mrňous, takže se vejdu všude,“ popsal s úsměvem svou „ložnici“ v rozhovoru s Ondřejem Novotným.


Svůj kutloch ukázal ve vlogu Patrika Kincla (5:05), který se k české výpravě přidal během víkendu a denně sdílí videa z předzápasového týdne:


 

V tomto týdnu UFC už čtveřici – Jan Maršálek, Jakub Kašpar, Patrik Kincl a David Dvořák přesunulo do hotelu Residence Inn by Marriott. Nyní mají k dispozici tři luxusní apartmány. Každý má svou vlastní postel i koupelnu, a navíc dostali jeden apartmán upravený pro trénink během izolace.

Související obsahS přesunutím totiž přišly na řadu i bezpečnostní opatření. Celý tým musel podstoupit první sérii testů na koronavirus a omezení pohybu. Kromě upraveného pokoje mají k dispozici zmíněný UFC Performance Institute, kde jim při každé návštěvě měří teplotu.


Dvořák v současnosti dolazuje detaily a rovněž ho čeká shození posledních kil. Váha naštěstí padá lépe, než bylo plánováno a v závěrečném odvodnění bude shazovat jen něco málo kolem tří kil.

Související obsah27letého zástupce České republiky v UFC v sobotu čeká zápas s Jordanem Espinosou (15-7-1NC). Dvořák (18-3) osm let nepoznal porážku a pokud svou neporazitelnost obhájí i nyní, připíše si 15. výhru v řadě a poskočí v žebříčku muší váhy, kde v současnosti drží 14. příčku.

VIDEO: Dvořáka čeká největší výzva dosavadní kariéry:


UFC Fight Night: Covington vs. Woodley a zápas Davida Dvořáka sledujte v sobotu 19. září živě od 23:30 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události