UFC

Attila Végh znovu perlil při rozhovoru v UFC. Rozesmál Lajoše i moderátora

Attila Végh znovu perlil při rozhovoru v UFC. Rozesmál Lajoše i moderátora
Lajoš Klein a Attila Végh Zdroj: Instagram Attila Végh

Attila Végh vede talentovaného Lajoše Kleina jako trenér a svému svěřenci pomáhá i při rozhovorech jako překladatel z anglického jazyka. Po bleskovém ukončení Shanea Younga přišel na řadu pozápasový komentář, ve kterém slovenská ikona znovu bavila.

Po úspěšné premiéře, kterou Lajoš Klein (17-2) ukončil již za 76 vteřin, se celá slovenská výprava usmívala od ucha k uchu a dobrá nálada pokračovala i během rozhovoru vně klece.První otázky se 25letý Klein zhostil sám a v rychlosti popsal své pocity: Tenhle pocit je skvělý. Nejlepší pocit mého života.“ Následovala otázka na nekompromisní kopy na hlavu, kterými se slovenský zápasník proslavil. Klein přiznal, že tyto typy úderů jsou jeho nejoblíbenější.

Související obsahPoté se komentátor Jon Anik zeptal na vstup do UFC a komentář ke skvělému debutu, kterým mnohé ohromil. V tu chvíli se do rozhovoru vložil Attila, který svému svěřenci otázku přeložil a poradil i bezkonkurenční odpověď:


„Jsi šťastný, že jsi tu a jaké máš pocity. No, myslím, že tohle překládal. Ale řekni, že jsi brutál happy.“ A Klein se smíchem trenérovu radu vyslyšel.

Související obsahAttila svého svěřence dovedl již k osmé výhře v řadě a do UFC se zapsali ve velkém stylu. Drtivým knokautem Klein přitáhl velkou pozornost a potvrdil, že do nejprestižnější MMA organizace světa patří.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události