UFC

Zápasnický ostrov znovu ožije! Co nabídne hlavní tahák galavečera?

Další UFC event klepe na dveře! Hledá se další vyzyvatelka pro Amandu Nunesovou v bantamové váze a ta by klidně vzejít z galavečera v Abú Zabí, který vysíláme na Nova Sport 2 a Voyo v neděli ve 4:30.

HLAVNÍ TAHÁK: Holly Holmová vs. Irene Aldanaová

Bývalá šampionka Holly Holmová je stále někde u vrcholu, přestože se jí od senzačního triumfu nad Rondou Rouseyovou v roce 2015 již tolik výsledkově nedaří. Její negativní bilance 3 výhry, 6 porážek v posledních čtyřech letech hovoří sama za sebe. I tak je ale schopná zatápět i nejtěžším soupeřkám a kdykoliv být připravená na další titulový zápas.

Zdroj: Profimedia

Proti určitě bude Irene Aldanaová. 32letá Mexičanka je u českých fanoušků známá především díky své vynikající bitvě s Lucií Pudilovou, za kterou obě bojovnice dostaly cenu za zápas večera. Naposledy si řekla hlasitě o slovo, když tvrdě knockoutovala tehdy dosud neporaženou Ketlen Vieirovou z Brazílie.

Zdroj: Profimedia

Stylově se k sobě aktérky hlavního zápasu perfektně hodí. Holmová je vytříbená boxerka se skvěle načasovanými kopy, dobrou taktikou a schopností potrestat jakoukoliv chybu soupeřky.

Aldanaová je naopak velmi agresivní, ráda chodí dopředu, vůbec se nebojí přestřelek, ale neznamená to, že by do nich chodila hlava nehlava.

Související obsah

Pokud by dominantním způsobem vyhrála Aldanaová, tak by se o ní dalo hovořit jako o příští vyzyvatelce, protože s Amandou Nunesovou se ještě neutkala. To je ostatně velké mínus na straně Holly Holmové, která by přece jenom potřebovala přesvědčit UFC více výhrami. Záležet ale také bude na utkání Germaine de Randamieové s Juliannou Peňaovou, které je na stejné hlavní kartě a ve stejné váze.

Sledujte UFC Fight Night: Holm vs. Aldana dnes v noci ze soboty na neděli od 4:30 na Nova Sport 2 a Voyo.

Související obsah

Přehled zápasů, které budou vysílány (od hlavního zápasu k prvnímu):

Holly Holmová vs. Irene Aldanaová (61 kg)

Yorgan de Castro vs. Carlos Felipe (120 kg)

Germaine de Randamieová vs. Julianna Peňaová (61 kg)

Kyler Phillips vs. Cameron Else (61 kg)

Dequan Townsend vs. Duško Todorovič (84 kg)

Michal Petrgál, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události