UFC

Železná Lady uškrtila soupeřku do bezvědomí! Dostala milionový bonus

Železná Lady uškrtila soupeřku do bezvědomí! Dostala milionový bonus
Ilustrační foto: Germaine de Randamie uškrtila soupeřku do bezvědomí | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram UFC

O téměř 1,2 milionů bohatší jsou čtyři účastníci UFC Fight Night: Holmová vs. Aldanaová. Jeden z bonusů za výkon večera obdržel debutující nováček Duško Tudorovič, který po deseti zápasech zůstává neporažený. Další výkon večera předvedla Germaine de Randamieová, která uškrtila soupeřku do bezvědomí.

UFC tentokrát nezvolila zápas večera, a namísto toho rozdala čtyři bonusy za výkon večera. Vybraným zápasníkům se k výplatě přičte 50 000 dolarů.

 

Tři ze čtyř výkonů večera byly k vidění na hlavní kartě. O první se postaral při své premiéře srbský zápasník Duško Tudorovič (10-0), který ve druhém kole ukončil Dequana Townsenda (21-12) drtivým ground-and-pound.
 

VIDEO: Tudorovič ukončil soupeře a získal bonus za výkon večera:


Druhý bonus připadl Kyleru Phillipsovi (8-1), který se v duelu v bantamové váze postavil nováčkovi Cameronu Elsovi (10-5). Po agresivním začátku soupeřem otřásl na konci první kola a v následující pětiminutovce dílo dokonal, když u pletiva přenesl boj na zem, kde Elseho zasypal sérií tvrdých úderů.


VIDEO: Phillips ve druhém kole dobil soupeře na zemi:

Další výkon večera připadl jedničce bantamové váhy Germaine de Randamieové (10-4), známé jako Železná Lady.  Ta ve třetím kole rozhodla vyrovnaný zápas, když využila příležitosti, objala nabídnutý krk soupeřky a následně utáhla škrcení. Peňová (10-4) nechtěla odklepat a zápas ukončil až rozhodčí poté, co ho de Ranamieová upozornila, že její soupeřka je v bezvědomí.

Související obsahČtrvý výkon večera připadl itaskému hřebci Luigi Vendraminimu (9-1) který v úvodním zápase karty prelims změřil síly s Jessinem Ayarim (16-6). Po minutě zápasu soupeře nejdříve srazil na zem přesným kopem a následně jej dodělal pěstmi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události