UFC

Turnaj nabitý novými talenty! UFC přivítá nezvykle mnoho nováčků

Blíží se galavečer UFC Fight Night 179, na kterém dostane šanci v Mekce MMA nezvykle mnoho nováčků. V neděli 11. října čeká premiéra pět talentů a tři z nich dostali prostor přímo na hlavní kartě. Podívejte se na nové tváře, mezi kterými je i trojnásobný šampion Dricus Du Plessis.

Nejen debut v UFC, ale i start na hlavní kartě večera čeká v neděli 11. října trojnásobného šampiona Dricuse Du Plessise, Alana Baudota a neporaženého Iliu Topuria.Dricus Du Plessis (14-2)Nejočekávanější nováček je trojnásobný šampion z Jihoafrické republiky. 26letý zápasník před UFC získal tituly ve dvou váhových kategorií v organizaci ECF a i pás šampiona v polské KSW. Ve své kariéře nikdy nedošel k rozhodnutí rozhodčích. Všechny jeho zápasy skončily před limitem včetně 14 výher, z nichž 9 duelů ukončil submisí a 5 KO./TKO. V neděli ho čeká zápas ve střední váze s Markusem Perezem (12-3).Alan Baudot (8-1)

Černý Samuraj, jak se Francouzovi přezdívá, mohl mít ve svém rekordu zaznamenané dvě prohry. V posledním zápase totiž odklepal škrcení, ale výsledek byl následně změněn v jeho prospěch, když byl soupeř pozitivně testován na marihuanu. Po roce a půl bez zápasu ho nyní čeká debut v UFC. V kleci se postaví Tomu Aspinallovi (8-2) a fanoušci mohou očekávat rychlý konec, neboť oba ranaři většinu svých zápasů rozhodli už v prvním kole.

 

Ilia Topuria (8-0)

Hlavní kartu odstartuje neporažený Španěl s gruzínskými kořeny v duelu pérové váhy s Youssefem Zalalem (10-2). Smlouvu s UFC si vysloužil osmi zápasy, v nichž všechny soupeře ukončil před limitem a sedm z nich hned v prvním kole. Kromě posledního vítězství, všechny předešlé získal škrcením.

Související obsah


Hlavní kartu nabitou novými talenty zakončí zápas o titulovou šanci v bantamové váze. Vyzyvatel číslo jedna Marlon Moraes (23-6-1) se postaví Corymu Sandhagenovi (12-2). Ten sice poslední zápas prohrál, ale neúspěchu předcházelo sedm výher v řadě, z toho pět v UFC.

 

Hlavní karta UFC Fight Night: Moraes vs. Sandhagen

Marlon Moraes vs. Cory Sandhagen

Edson Barboza vs. Makwan Amirkhani

Ben Rothwell vs. Marcin Tybura

Markus Perez vs. Dricus Du Plessis

Tom Aspinall vs. Alan Baudot

Youssef Zalal vs. Ilia Topuria

Zdroj: Nova Sport

 

UFC Fight Night: Moraes vs. Sandhagen a debuty tří nováčků sledujte v něděli 11. října živě od 2:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události