Fotbal

Salah hrdinou: Zastal se na pumpě bezdomovce a daroval mu peníze!

Salah hrdinou: Zastal se na pumpě bezdomovce a daroval mu peníze!
Zdroj: Profimedia / Twitter

Mo Salah je jedním z nejuznávanějších hráčů Premier League a v Liverpoolu patří mezi klíčové hráče. Při loňském zisku se v Liverpoolu opírali hlavně o egyptského fotbalového krále, který nastřílel v 35 zápasech 19 gólů. Nyní ukázal, že charakterově patří také mezi hvězdy. Bránil slabší.

Egyptský reprezentant přijel na benzínovou pumpu a viděl skupinku chlapců, kteří pořvávali na bezdomovce. Do celé situace se ihned vložil a bránil nebohého muže bez domova. Týrání zastavil a snažil se mladíkům domluvit, aby se tak příště nechovali, protože na ulici mohou jednoho dne skončit i oni.Celý svůj hrdinský čin zakončil tím, že z bankomatu vybral 100 liber a daroval je bezdomovci. Liverpoolský snajpr tak je opravdovým hrdinou nejen na hřišti, ale i mimo něj.


Onen bezdomovec David Craig následně situaci popsal pro The Sun: "Slyšel, co mi skupina chlapců říká, tak se na ně otočil a řekl 'Tohle můžete být vy za pár let.'"

Související obsah


Chlapci se mu prý posmívali, říkali ať si najde práci a ptali se ho proč žebrá. Útočník Liverpoolu je ale zahnal. "Mo je v mých očích hrdina reálného života a já bych mu chtěl poděkovat," uvedl Craig.

Zuzana Říhová, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události