UFC

Bouřlivák Mike Perry znovu řádil! Roztřískal auto za 1,5 milionu korun

Bouřlivák Mike Perry znovu řádil! Roztřískal auto za 1,5 milionu korun
UFC zápasník Mike Perry zničil auto za 1,5 milionu Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Mike Perry

Rok 2020 je pro UFC zápasníka Mika Perryho jízda na horské dráze. Úspěchy v kariéře a osobním životě vyvažují problémy, které způsobuje svou nedisciplinovaností. Tím posledním se sám pochlubil na sociálních sítích, kde ukázal zničený vůz značky Mercedes.

Co nehodu způsobilo Perry (14-6) neprozradil, ale jemu se naštěstí nic nestalo. Bohužel, jak sám napsal, přišel o téměř 1,5 milionu korun.


„R.I.P. Mercy…60 tisíc dolarů spláchnuto do záchodu,“ stojí u série fotek Mercedesu se zničeným zadním nárazníkem a upadlým výfukem.Zničený automobil se přidal na seznam Perryho propadů v roce 2020. Dříve byl natočen v restauraci v Texasu, kde posilněn alkoholem napadl staršího muže. UFC mu následně nařídilo absolvování programu sebekontroly.

Související obsahV roce 2020 však zažil i dobré chvíle. Po dvou porážkách v řadě se 27. června vrátil do klece, kde získal cenné vítězství nad Mickey Gallem. Před zápasem vyhodil své trenéry, které nyní zastupuje jeho přítelkyně Latory Gonzalesová, se kterou Perry čeká prvního potomka.


Brzy novopečený otec se do klece vrátí v listopadu na UFC 255. Soupeřem mu bude bývalý šampion velterové váhy Robbie Lawler (28-15-1NC), který nevyhrál od roku 2017. Od duelu se dá čekat strhující přestřelka, která by aktérům mohla vysloužit bonus za výkon večera. Extra 50 tisíc dolarů by Perrymu přišlo vhod. Mohl by pořídit nový vůz.

Zdroj: Nova Sport


Sledujte nadcházející UFC Fight Night: Ortega vs. Korean Zombie v neděli 18. října živě od 1:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události